• Özel web tasarım istekleri ve yazılımları için arayınız, Bütün tasarımlar ve paketler MOBİL UYUMLUDUR EKSTRA ÜCRET GEREKMEZ. Web tasarım paketlerinde Fiyatlara KDV Dahildir. HAFTA SONLARI ÇALIŞIYORUZ. CUMARTESİ BAŞLANGIÇ PAKETİ SİPARİŞ VERİRSENİZ PAZARTESİ SİTENİZ HAZIR OLUR… KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI VARDIR.

En iyi e-ticaret sitesi yapan firmalar

En iyi e-ticaret sitesi yapan bir firma arıyorsanız Sitedizayn.com e-ticaret sitesini en iyi ve uygun fiyatla yapan bir firmadır.
E ticaret sitelerimizin en önemli özelliği; site sahiplerine dosya erişimi kontrol paneli ile birlikte verilmektedir.
E ticaret sitelerimizin yıllık ücretleri bir çok firmadan daha ucuz olarak uygulanmaktadır.
Sitedizayn e-ticaret sistemleri Php tabanlıdır, güvenli sunucularda barındırılır. E-ticaret paketleri uygulamalara göre bir çeşitlilik ve özellik taşımaktadır. E ticaret siteniz 300 TL olabileceği gibi 3000 TL de olabilir.
300 TL olan E-ticaret paketi ile 3000 TL olan paket arasında yazılım ve yönetim paneli olarak bir fark yoktur. Burda anlatılmak istenen e-ticaret paketinizin ne gibi ek özellikler ve fonksiyonlara ihtiyaç olduğudur.
Bazı kullanıcılar sadece 300 TL olan e ticaret paketi ile işlerini görebilmektedir, temel paket de kredi kartı ile ödeme fonksiyonu yoktur ve standart tema kullanılır, site sahibi ürünlerini, yazılarını, kategorilerini kendisi ekler.
1000 TL nin üzerindeki e-ticaret paketlerinde kredi kartı ile ödeme, ssl hosting, premium tema gibi ek özellikler vardır.
E-ticaret siteleri ve ürünlerinizi online tüketicelerinize satmak için oluşturulmuş internet platformlarıdır. E-ticaret siteniz sizin 24 saat açık olan mağazanızdır. Eğer e-ticaret siteniz mükemmel tasarlanırsa, ziyaretçilerin ihtiyaçlarını hızlı karşılarsa ve güvenli bir siteyse satışlarınızda buna göre artacaktır.

Sitedizayn sizler akıllı e ticaret paketleri hazırlamaktadır. E-ticaret sistemlerimiz seo ve Google uyumludur. Seo için gerekli olan bütün altyapı hazırlanmıştır. E ticaret sitenizin yönetim panelinden seo ile ilgili ayarları ve bilgileri girebilirsiniz. Seo uyumlu e ticaret yazılımı ne demektir ? Bazı müşterilerimiz seo uyumlu denildiğinde seo çalışması yapılacağını düşünüyorlar. Seo uyumlu olması bizim sizin siteniz için seo çalışması yapacağımız anlamında gelmemelidir. Seo uyumlu e ticaret yazılımı; arama motorları için gerekli olan meta tagların (anahtar kelime, açıklama, başlık gibi) kolayca ekleyebileceğiniz anlamını taşır.
Sitedizayn E ticaret uygulamalarında ayrıca her ürün için etiketleme sistemi vardır ve özellik seo açısından çok faydalar sağlamaktadır.

En iyi e-ticaret sitesi yapan firmalar

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed