HTML (Klasik Web) Site

Html: Zengin Metin İşaret Dili (İngilizce Hyper Text Markup Language, ks. HTML) günümüzde İnternet üzerinde veri paylaşımı için kullanılan en yaygın metin tabanlı dildir. Dilin son sürümü HTML5’tir.
Son bir kaç yıldır sadece html olarak yaptığımız site şu anda yoktur. Bazı sitelerde kısmen html sayfa kullanıyoruz. Günümüz koşullarında müşterilerimiz daha çok flash xml veya yönetim paneli olan yazılımları tercih ettiği için eski bir çok html sitelerde yenilenmiştir.

Örnek olarak www.mamatikoleksiyon.com www.ozsahinkuyumculuk.com gibi sitelerde sadece girişlerinde html sayfa kullanılmıştır. Özşahin Kuyumculuk ana girişte flash buton, flash animasyon ve flash müzik çalar vardır, müzik çalar üzerine gelindiğinde farklı müziklere geçebilirsiniz. Her iki sitenin devamında e-ticaret yazılımları vardır. Sitelerin devamlarını görmek için Katalog ve Direk Satış linklerini tıklayabilirsiniz.

HTML  Site olarak Dr. Osman Nuri Şenbayram sitesini örnek olarak gösterebiliriz www.doktorsenbayram.com . Html içinde flash öğeler kullanılmıştır.
Tamamen Html site örneği ise İngilizce içerikli Sitedizayn sağlık sayfalarından Pregnancy bölümüne bakabilirsiniz. Bu bölümde sadece html ile yapılmış görsel olarak da jpg resimler vardır. Başka bir HTML tasarım; İstanbul’la ilgili küçük bir İngilizce site.

Talepleriniz doğrultusunda yönetim paneli olmayan HTML (Klasik Web) sitelerinizin tasarımını yapabiliriz. Bununla ilgili özel paket fiyat yoktur. Sizlerin ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılır.

 

Comments are closed