Web Dizayn

Avant Garde Web Dizayn – Yenilikçi ! Deneysel !

Web dizaynı sadece kodlarla, yazılımlarla çeşitli grafiklerle yapılan teknik bir iş olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Web yazılımlarını, kodlamayı herkes öğrenebilir ve yapabilir ancak web dizayn bütün bunların ötesinde bir olgudur.
Her meslek erbabı aslında işinden bahsederken benzer cümleleri kullanacaktır. Örneğin bir baklava ustası ” siz baklavayı un, şeker, su, cevizden yapılan bir tatlı olarak mı düşünüyorsunuz” diye söze başlayıp baklava yapmanın nasıl bir sanat ve usta işi olduğunu anlatacaktır ve söz ” baklava bir sanattır” a bağlanır.
Evet bunlar hem doğal hemde güzeldir, insanın yaptığı işi yüceltmesinden, önem vermesinden ve kendi işinde bir sanatçı olduğunu görmesinden daha doğal ve güzel olan ne olabilir ki ?
Yaptığı işi önemseyen, saygı duyan  ve seven insanlar işlerini de en üst düzeyde iyi yapmaya çalışırlar.

SiteDizayn ekibi olarak biz web dizayn işini severek yapıyoruz, saygı duyuyoruz. İşimize duyduğumuz saygı sonuç olarak siz müşterilerimize de yansıyor.

Web dizayn işinizi Sitedizayn’a yaptırmaya karar verdiyseniz veya düşünüyorsanız öncelikle bilmelisiniz ki artık firmanız, iş yeriniz, işiniz bulunduğunuz zaman dilimi içinde değildir, çünkü web dizayn ekibimiz genelde zamanın ötesinde düşünür.
Siz çok istiyorsanız içinde bulunduğunuz zamanda kalın, şimdiki zamanın biraz ilerisinde takılmak belki size göre olmayabilir ancak web sitenizi bize bırakın biz bir kaç yıl sonrasında çalışalım. Firmanızın internetdeki imajı ilerde olsun, rakipleriniz sizi takip etsin.

Şu anda belki bir çok insan farkında değil ama para için çalışmak çoktan zamanın gerisinde ve önceki yüzyılda kaldı. Bu size garip gelebilir ama SiteDizayn.com olarak biz zamanın biraz ilerisinde yaşadığımız için para için çalışmanın çok gerilerde kaldığını biliyoruz ve bu duygu ile yaşıyoruz.
Sizin firmanızın web dizayn işini yaparken de bizim asıl amacımız para kazanmak değil. Biz herhangi bir firmanın işini yaparken öncelikli olarak güzel bir iş ortaya çıkarmak ve mutlu olmak. Çünkü biz güzel web sitesi yaptığımız da mutlu oluyoruz.
Güzel bir web dizayn işinden sonra yaşadığımız mutluluğu ve gururu sizinle paylaşıyoruz.
Bütün amacımız işte bu, siz zaten bu sevinci yaşadığınızda bizim harcadığımız emeğin ve zamanın karşılığını zaten veriyorsunuz.

Az önce baklava ustasından bahsetmiştim ya işte o usta iyi baklava yaptığında ve biz de o baklavayı yedikten sonra vay be ne güzelmiş usta güzel yapmış helal olsun deriz, işte o ustanın da en büyük gururu budur.
Yaptığı işden kazandığı paranın bu gururun yanında hiç bir önemi ve değeri yoktur.
Asıl olan insanların yaptığınız işi beğenmesi ve takdir edilmesidir.

Bizim de birinci önceliğimiz yaptığımız web dizayn işinin sizin tarafından beğenilmesi ve ödeme yaparkan gönül rahatlığı içinde olmanızdır.
Biz bunu sağlıyoruz çünkü avant garde web dizayn yapıyoruz. Size özel bir stil ve tarz oluşturuyoruz. Firmanızın ruhuna uygun çizgiyi yakalamak bizim işimiz. Yaptığınız işe, bulunduğunuz sektöre göre web sitenizi en iyi şekilde yansıtırız asla mono bir görünüm olmaz.

 

Yorumlar kapatıldı.