Bakırköy Web Tasarım

Bakırköy Web Tasarım
Bakırköy 4. yüzyılda, Büyük Konstantin döneminde saraylar, köşkler ve kiliselerle donanmış bir sayfiye yeriydi.
Zamanda yolculuk mümkün olsaydı Büyük Kostantini günümüze getirebilseydik ve internetle tanıştırsaydık ne güzel olurdu. İmparator büyük ihtimalle Bakırköy için bir web sitesi ve tasarımı olsun isterdi. Büyük Kostantin Doğu Roma İmparatorluğu’na bağlı olduğu için web tasarımında Roma sanatından etkiler ve çizgiler bulunurdu.
Romalılar’ın sanatda genellikle zengin ve gösterişli bir etki yaratmak istekleri olduğundan Bakırköy web tasarımı da zengin ve gösterişli grafikler, yüksek çözünürlüğe sahip görseller bulunurdu.
Zamanda yolculuğumuza 4. yüzyıldan 15. yüzyıla atlayarak devam edersek bu defa Bakırköy’ün Osmanlıların idaresi altında olduğunu görürüz. Osmanlı tarzında bir Bakırköy web sitesi tasarımı yapsaydık içeriği kimbilir nasıl olurdu. Site görünümünde Osmanlı ve İslami motifler, sitenin en üstünde dönemin padişahının tuğrası olduğu bir banner, belki background müziği olarak mehter marşı veya divan müziği; fena değil eğlenceli 🙂
Yemek tarifleri bölümünde saray mutfağından örneklere ne dersiniz ?

Tarihi gelişmesi içinde, Antik Çağ’dan günümüze bir çok  tarihi eser bırakan Bakırköy’ün önemli tarihi eserleri olarak, Bizans döneminden kalma Fildamı (Fildamı Sarnıcı), 17. yüzyıl Osmanlı mimarisini yansıtan Baruthane, aynı dönemde yapılan, ancak 1875’te Abdülaziz tarafından yeniden inşa edilen Çarşı Camii ve Çeşmesi, aynı dönemde yaptırıldığı sanılan Şifa Hamamı, 19. yüzyılda yaptırılan Bez Fabrikası (Bakırköy Pamuklu Sanayi Müessesesi), Yeşilköy yalıları, Bakırköy evleri, kiliseler, köşkler, Florya Deniz Köşkü sayılabilir.

Tarihi çok eski çağlara dayanan Bakırköy İstanbul’un kuruluşu ile işgal ortadan kalkarak Cumhuriyet dönemine geçildi. Cumhuriyet döneminde de hızlı gelişimini sürdüren Bakırköy günümüzde İstanbul’un en önemli kültür, sanat, ticaret merkezlerinden biridir.
Bakırköy’de bir çok reklam ajansı ve web tasarım firması bulunur bu firmalardan biride Çizgim Ajans – SiteDizayn dır. Web tasarımında gelişmiş güncel teknolojiler kullanan Çizgim Ajans müşterilerine uygun fiyat seçenekleri de sunmaktadır.

Bakırköy Ucuz Web Tasarım Firması

Bakırköy Web Tasarım Firması

Yorumlar kapatıldı.