E Ticaret Sitesi Tasarım – Selimiye Web Tasarım Firması

Selimiye web tasarım firması olan şirketimiz e ticaret sitesi tasarım alanında da en uygun fiyatlar ve güncel yazılımlar ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Ticaret ve alışverişin internet üzerinden başlaması ve yaygınlaşmasıyla birlikte, e- ticaret sistemleri ve site tasarımları Selimiye firmaları için önem kazanmıştır. E- ticarette en önemli olgu marka yönetimi ve kategori yönetimidir. Selimiye Web sitenizin profesyonelliğe taşınması ve tasarlanması için hizmet sunuyoruz. Markanızı tanıtmak, marka bilinirliğinizi artırmak, sosyal medya ve sanal ticarette Selimiye için hedef kitlenize ulaşarak ticaretinizi sürdürmeniz için yazılım destekli, kaliteli çalışmalar sunuyoruz.

Başlangıç paketi, profesyonel paket, Premium paket, gelişmiş paketler ve yükseltme paketleri sunulmaktadır. Selimiye yerel, Selimiyeal ve global e- ticaret sistemi için yazılım ve donanımınızın güvenli, yüksek kalite içerikli ve sonuç odaklı olması gerekir. Yaptığımız yazılım ve anahtar kodlamalarla kazanmanızı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleye ulaşarak, tasarım içeriğinizi güçlendiriyoruz. Selimiye firması web sitenizin e ticaret sitesi tasarım olarak öncelikle analiz ve danışmanlık sunuyoruz.

Selimiye Web Tasarım ve E Ticaret Tasarımında Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Sitenizin durumu hakkında inceleme yapıp, veri ve sonuçlarla yükselmesi üzerine çalışma planı sunuyoruz. Selimiye web tasarım paketleri içerisinde ürün karşılaştırma, ürün yönetimi, ürün filtreleme, çoklu para birimi, çoklu vergi oranları, kargo yönetimi, kapıda ödeme seçenek ve ikonu, kredi kartı eklentilerini sağlıyoruz. İstatistik ve raporlama yazılımlarıyla, ticaret sitenizin indirim kuponları, kampanya ve promosyon eklentilerini dahil ediyoruz. Selimiye E- ticaret sitesi tasarımının olmazsa olmazı Seo’dur. Arama motoru optimizasyonu olan ve google’da sitenizin en üst sırada çıkması için anahtar kelime desteklemesi sağlanır ve tasarıma seo eklentileri yapılır.

E Ticaret Yazılımı Tasarımıyla Müşteri Kitlesi Nasıl Artırılır?

Selimiye E- ticaret sitenizin ve diğer Selimiye web tasarım paketlerinin mobil uyumluluğunu gerçekleştirip, mobil e- ticaret sitesi ve mobil uygulama yazılımı uygulanır. Selimiye Web Tasarım Paketlerinin özelliklerine göre, e ticaret sitesi tasarım yazılımlarında güvenli donanım, blog yönetimi, slider tasarım, bilgi sayfaları, facebook ve instagram bağlantı ve e- ticaret eklentileri yazılmaktadır. Dolayısıyla sitenizin tasarımı sanal ticaretin sağlandığı tüm sosyal medya ve internet ağlarında tanıtılarak, takipçi ve müşteri sayısı artırılarak dönüşüm sağlanır. İnternet ağının ulaşabildiği her ağ üzerinden ulaşım sağlanır ve asıl hedef ticaret olması dolayısıyla Selimiye e ticaret sitesi tasarım ve yazılımları kazancınızı artırır. Tasarım paketi içerikleri arasında toplu sms, mail gönderimi, kazanç raporları, yabancı dil fonksiyonu sunulmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.