Jovia Yaşamın Merkezi

Bu gün sizlere Jovia Yaşamın Merkezi’nden bahsedeceğim. Sitedizayn olarak bildiğiniz gibi müşterilerimizden İstanbul’da olanlara gidip yerinde destek veriyoruz, siteleri ile ilgili bilgi verip nasıl kullanacaklarını anlatıyoruz. İstanbul dışındaki müşterilerimize Teamviewer masa üstü bağlantısı ile aynı hizmeti ve desteği veriyoruz.
Bir çok sektörde ve meslek alanında müşterilerimiz var, Jovia Yaşamın Merkezi psikoterapi ya da genel olarak psikoloji alanında hizmet veriyor diyebilirim. www.joviayasaminmerkezi.com da zaten daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. İsterseniz ruhsal sorunlarımızla ilgilenen onları çözmeyi hedeflemiş bir merkez olarak da düşünebilirsiniz. Son zamanlarda genel olarak ruh halimizi düşünürsek hepimizin ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim 🙂 . Benim sorunum yok demeyin hepimiz bir yerde sorunluyuz 🙂 .
Örneğin sigara kullanıyorsanız büyük bir ihtimalle bunun bir alışkanlık olduğunu düşünüyorsunuzdur ya da bir şey düşünmeden kullanmaya devam ediyorsunuz. Benim kendi şahsi düşüncem sigara kullanmak bir çeşit psikolojik sorun, elbette bir bağımlılık olduğu doğrudur ama temelinde psikoljik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Böyle düşünüyorum ama hemen belirteyim kendim de sigara kullanan biriyim. Her sigara kullanan insan bir şekilde bırakmayı düşünür zaman zaman da denemiştir. İşte Jovia Yaşamın Merkezi bu noktada devreye giriyor. Sigarayı bırakmak konusunda size yardımcı oluyor, size yol gösteriyor. Sigara bırakma konusu sadece bir örnek, çalıştıkları alanlar bu yazıda anlatamayacağım kadar geniş ve ayrıntıları var. Kilo verme, çeşitli korkular ( fobiler ), stress, dikkat dağınıklığı, aile ilişkileri, cinsel sorunlar gibi bir çok konuda yardım alabileceğiniz bir merkez olduğunu söyleyebilirim. İnsanlar genel olarak bazı konuları konuşmaktan veya bir sıkıntısını anlatmaktan çekinirler veya bizim ülkemizin insanları bizler diyelim ancak hiç çekinmenize gerek yok. Günümüzün şartlarında ve İstanbul gibi büyük bir metropolde yaşıyorsanız farkında olmasakda bir çok psikolojik sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Nasıl ki başınız ağrıdığında ( ki büyük ihtimalle psikolojik olabilir ) ağrı kesici almak normal görünüyorsa ruhsal bir sorunumuz olduğunda böyle bir merkezden yardım almak da çok normal bir şey. Evet hiç çekinmenize gerek yok, Jovia Yaşamın Merkezi’nin sahibi Saygınur hanımı tanıyınca ve onunla bir kaç dakika sohbetten sonra zaten kendinizi sorunlarınızı çok rahat bir şekilde anlatırken bulabilirsiniz.

 

Yorumlar kapatıldı.