• Web Tasarım

Selimiye Kurumsal Web Tasarım Seo E Ticaret Sitesi Firması

 

            Selimiye Web Tasarım Firması olan kurumumuz özgün ve seo uyumlu web siteleri için sizlere destek vermektedir. Verdiği destek ile profesyonel ve uygun fiyatlara hazırladığı projeler her detayı ile sizlerle paylaşılmakta olup Selimiye’nde sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun projeler olmaktadır.

Seo uyumlu ve özgün web sitesi tasarımı nedir?

           Selimiye Web Tasarım Firması olarak web tasarım hizmetimizde verdiğimiz destekte profesyonel olarak çalışmaktayız. Her açıdan özenle hazırlanan projelerimiz seo uyumlu olması için gerekli süreçleri de beraberinde sunularak verilmektedir. Seo uyumuna sahip Selimiye web siteleri arama motorlarında daha geniş bir kitlenin görmesini sağlamakta ve böylelikle marka oluşumuna destek olmaktadır. Bunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde hazırladığımız web siteleri projeleri için tamamen deneyimli bir kadroya sahibiz.

 

           Selimiye Web Tasarım Firması olarak ayrıca dikkat ettiğimiz bir diğer konuda hazırlanan web sitesi projesini özgün olmasıdır. Diğer Selimiye  web sitelerine benzer özellikler taşımayan ama günün trendleri ile hazırlanmış projelerimiz ile yine markanız için destek sağlamaktadır.

Web sitesi tasarımında yaşanan süreçler nelerdir?

* Selimiye web tasarım firması olarak Web sitesi tasarım aşamasında diğer web siteleri incelenir, firma hakkında bilgi sahibi olunur, hangi işi yaptığı ve web sitesinde neyi yayınlamak istediği belirlenir ve buna en uygun tasarım örnekleri hazırlanır.

* Web tasarım örnekleri hazırlandıktan sonra seçilen ve en çok beğenilen tasarım ile çalışılmaya başlanır. Eksikleri ve değişiklik talepleri yapılır ve son haline getirilir. Tüm görsel, menü ve tasarıma ait her şey onaylandıktan sonra site yayına alınır.

* Site yayına alındıktan sonra içerikte yapılmak istenen bilgi girişleri için bir panel oluşur. Bu panelin kullanımı konusunda firmamız size destek vermekte ve gereken eğitim hizmetini sunmaktadır. Ayrıca merak ettiğiniz veya istediğiniz her değişikliği bizlerden talep edebilir ve bu talep doğrultusunda sizlere ekibimiz tarafından hizmet sağlanır.

Amacımız hem kolay kullanımlı bir panele hem de görsel olarak da içerik olarak da kullanabileceğiniz bir siteniz olmasıdır. Sizlerden gelen her türlü görüşe değer verdiğimizi bilmenizi isteriz. Selimiye’nde sizlerin yorumları ışığında daha ileriye taşıdığımız web tasarımlarımız için her zaman bizlerle irtibata geçebilir ve merak ettiğiniz her konuda da Selimiye  web tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ticaret ve alışverişin internet üzerinden başlaması ve yaygınlaşmasıyla birlikte, e- ticaret sistemleri ve site tasarımları önem kazanmıştır. E- ticarette en önemli olgu marka yönetimi ve kategori yönetimidir. Selimiye web sitenizin profesyonelliğe taşınması ve tasarlanması için hizmet sunuyoruz. Markanızı tanıtmak, marka bilinirliğinizi artırmak, sosyal medya ve sanal ticarette hedef kitlenize ulaşarak Selimiye firmanızın ticaretinizi sürdürmeniz için yazılım destekli, kaliteli çalışmalar sunuyoruz.

 

 

 

Yorumlar kapatıldı.