• Web Tasarım

Seo Uzmanı Web Tasarımcı Google Reklam E Ticaret Çanakkale

Çanakkale genelinde seo uzmanı web tasarımcı bir firma aradığınızda Çanakkale web tasarım ve seo firması olan Sitedizayn karşınıza çıkacaktır ve seo uzmanı web tasarımcı olan firmamız aynı zamanda e ticaret sitelerini de Çanakkale içinde her noktaya her firmaya ulaştırmaktadır. Çanakkale genelinde herhangi bir alanda hizmet veren bir firma veya esnaf olabilirsiniz. İşinizin, hizmetinizin ne kadar önemli olduğunun belki farkında da olmayabilirsiniz ancak Çanakkale web tasarım firması Sitedizayn sizin için hem web sitenizi en iyi şekilde yapar hem de isterseniz seo uzmanı personelimiz web sitenizin Google 1. sayfada yer alması için gerekli olan seo çalışmasını yapar.

Çanakkale genelinde çalışan firmalar için ayrıca Google reklam yönetimi hizmetini de vermekteyiz. Google reklamları fiyatları her sektör ve arama kelimesi için farklıdır.

Google reklamları düzenlenirken günlük bütçe belirlenir ve bütçeye göre tıklama başına fiyat ne kadarsa o kadar tıklama alırsınız. En çok sorulan sorulardan biri de günlük kaç TL reklam verebilirim? Ne kadar isterseniz o kadar reklam verebilirsiniz örneğin sizin reklam verdiğiniz kelimenin tıklaması 5 TL ise ve günlük 20 TL reklam bütçesi yaparsanız o gün 4 tıklama alırsınız ve bütçeniz biteceği için reklamda durur ancak 100 TL bütçe belirlediyseniz 20 tıklama alırsınız. Reklam için belirlediğiniz kelimenin tıklama başı fiyatı 1 TL ise 100 tıklama alırsınız yani Google reklamları fiyatlarını düşünürken bu mantığı göz önünde bulundurmanız gerekir.

Çanakkale web tasarım ve seo piyasasında çok farklı fiyatlar olabilir ve bu normaldir her firma kendi vereceği hizmete göre fiyatını belirler. 

Çanakkale çevresinde seo uzmanı web tasarımcı bir firma olarak biz en iyisiyiz demek abartılı olacaktır elbette ama en iyilerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Zaten bu yazıya veya başka bir sayfamıza ulaşarak bizi arıyorsanız bu da Google arama sonuçlarından bize ulaştığınızı gösterir ki daha da iyi bir referans olmaz sanırım 🙂

Çanakkale genelinde seo uzmanı, web tasarımcı, web tasarım gibi veya Çanakkale web tasarım firması şekline Google da arama yapıyorsanız ve bize ulaşıyorsanız bu rastlantı sonucu değildir.

Çanakkale web tasarımcı, Çanakkale web tasarım firmaları, Çanakkale web tasarım yapanlar, Çanakkale seo uzmanı, Çanakkale seo firması ve benzeri aramalar yaparak bizi Google 1. sayfada bulabilirsiniz çünkü biz web tasarım ve seo işini iyi yapıyoruz.

Çanakkale içinde hangi sektörde olursanız olun Google reklamlarınızı da en iyi şekilde yapıyoruz.

Çanakkale bölgesinde seo uzmanı web tasarımcı birini veya firmayı aradığınızda mutlaka bir beklentiniz vardır ve bu beklenti büyük ihtimalle örneğin ayakkabı satıyorsanız Çanakkale içinde ayakkabı arayan potansiyel müşteriler beni 1. sayfa da görsün olacaktır. Aramalarda Google 1. sayfa da çıkabilmek için 2 seçenek vardır ya reklam yapacaksınız veya seo çalışması yaptıracaksınız.

Bazen ve genelde insanlar şu şekilde düşünüyor; ben servis hizmeti veriyorum örneğin beyaz eşya servisi ve bir tane site yaptıracağım Çanakkale çevresinde Google da kim arama yaparsa yapsın beni müşteriler bulacak. Ancak maalesef böyle bir durum söz konusu değil. Hedefiniz Çanakkale bölgesi ise unutmayın ki sizin işinizle ilgili birçok firmanın web sitesi var ve Google arama sonuçlarında 1. sayfada sadece 10 adet site adresi verir. 1. sayfaya çıkmak için seo çalışması yaptırmak en ekonomik yöntem olabilir.

1998 den günümüze kadar internet web sitesi tasarımında tecrübeli bir Çanakkale web tasarım ve seo firması olarak sizin için hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı da bilmenizi isteriz. Telefon, whatsapp mesaj veya e-mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumlar kapatıldı.