Sultangazi Web Tasarım Google Seo Reklam Matbaa
29 Haziran 2020
Zeytinburnu Web Tasarım Google Seo Reklam Matbaa
29 Haziran 2020

Şişli Web Tasarım
Profesyonel web tasarım hizmeti ile hayalinizdeki tasarımı, tecrübelerimiz ile birleştirip hizmetinize sunuyoruz. Şişli piyasasında web tasarım hizmetini en uygun fiyatla bizden alabilirsiniz.

Şişli Web Yazılım
Size özel web yazılım hizmeti ile tüm ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde, daha kolay ve daha verimli hale getiriyoruz. Şişli firmaları web yazılım işlerinde bizi arıyor.

Şişli Hosting & Domain Hizmeti
Hosting (barındırma) & domain hizmeti ile bir web sitesi sahibi olabilmeniz için gerekli olan temel hizmeti sunar. Şişli ve çevresinde hosting domain hizmeti arıyorsanız Sitedizayn sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

Şişli Mobil Uyumlu Site
Gelişen mobil dünyada sizde yerinizi alın. Mobil uyumlu sitelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Şişli esnafı artık birçok hizmetlerini ve ürünlerini mobil uyumlu sitelerle pazarlıyor.

Şişli Şirketleri Sosyal Medya Danışmanlığı
Profesyonel ekibimiz ile sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Şirketiniz sosyal ağlarda da yer alsın.

Şişli Logo & Kurumsal Kimlik
Yaratıcı, hatırlanabilir, size ait hayalinizdeki logoyu tasarlıyoruz. Logo, amblem, katalog, broşür, afiş vb. Uzman grafik ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Şişli genelinde kurumsal firmalar grafik tasarımları için Çizgim Ajans Sitedizayn ı tercih ediyorlar.

Şişli Kurumsal Mail Hizmeti
firmanız için optimize edilmiş, kesintiniz e-posta hizmetleri sunuyoruz. Firma adınıza göre istediğiniz e-posta adresi ve kurulumu hizmetinizde.

Şişli Web Siteleri İçin Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Google SEO Uzmanı olan Sitedizayn, daha üst sıralarda çıkabilmeniz için SEO çalışmanızı profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Arama motorunda 1. sayfaya gelme garantisi veriyoruz. Şişli web site sahipleri siz de web sitenizin Google’da 1. sayfaya gelmesi için bizi arayınız.

Şişli Google Ads (Adwords) Danışmanlığı
Google’da 1. Sayfada sitenizin çıkma yollarından bir tanesi de reklam vermektir. Tıklama başına Google’a vereceğiniz ücret ile anahtar kelimeleri biz belirliyor Adwords yönetimini biz ele alıyoruz. Sizin belirleyeceğiniz günlük bütçe ile reklam yapıyoruz. Şişli piyasasına ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için sizde deneyiniz.

Şişli Firmalarına Özel Metin Yazarlığı
Siteniz yapılırken dilediğiniz konuda size özgün yazılarınızı yazıyoruz. Google Adwords reklam ve çalışmalarında anahtar kelime, reklam başlığı ve içeriği ile ilgili yazıları profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz. Şişli yakınlarında ki firmalar için uygun bir teklif.

Şişli Web Siteleri İçin Tanıtım Filmi
Sitenizde yer alabilecek veya sosyal medya hesaplarında paylaşabileceğiniz; ürün, firma vb. hakkında videolar hazırlayıp hizmetinize sunuyoruz. Videoların temel amacı hedef kitlenin hafızasında yer etmek, markanızı ya da ürün ve hizmetleri en iyi şekilde tanıtmaktır.
Şişli içindeki firmalara yapılan tanıtım filmlerini çeşitli ortamlarda kullanabilirsiniz.

Şişli Web Site Sahipleri İçin Yönetici Paneli
Web sitenizde bir değişiklik yapmak veya ürün ekleme, kaldırma vb. gibi işlemleri yönetim panelinize size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak düzenleme yapabilirsiniz. Bunun için gerekli eğitimleri veriyor, site yapıldıktan sonra da her türlü sorununuz ile yanınızda oluyoruz. Şişli genelini hedeflediğiniz web sitenizi bu şekilde kolay yönetebilirsiniz.