Ucuz Web Sitesi İzmir

Az önce Google aramalarını ve sıralamarı kontrol ediyordum, dikkatimi çeken aramalardan biri “ucuz web sitesi izmir” oldu. Kaç defa aranmış ? Kaçıncı sıradayız ? Bu bilgileri şimdilik geçiyorum ya da açıkca söylemek gerekirse ticari açıdan uygun görmediğim için yazmıyorum.
Evet son 30 günde İzmir’den “ucuz web sitesi izmir” şeklinde belirli bir arama var ve bundan ne anlıyoruz ? İzmir’de ucuz web tasarımı yaptırmak isteyen bazı insanlar veya firmalar var.
Ucuz kelimesini aslında kendimi bildim bileli çok da sevmem. Web tasarım için kimi insan sanat der, kimisi kodlama der, kimi ne göre teknolojik bir şeydir ama ne derseniz deyin aslında web tasarım bir hizmettir.
İsterseniz süsleyip püsleyip pazarlamasını yapın bu benim sorunum değil.
Şimdi gelelim ucuz web tasarım veya ucuz web sitesi kavramına.
Ucuz web tasarım veya ucuz web sitesi dediğiniz de ben şunu anlarım; ” ben ucuz hizmet istiyorum “.
O zaman şimdi sormak istiyorum, gerçekten ucuz hizmet istiyormusunuz ?
Bunu bir kaç saniye olsun kendinize sorun ve düşünün ve yine kendinize sorun; ucuz hizmet istiyormuyum ?
Ucuz hizmet, ucuz web tasarım, ucuz web sitesi istiyorsanız tamam bunu istiyorsunuz ve gerçekten bulursunuz. Sonuçta ucuz hizmet alırsınız.
Ucuz bir hizmet sizi ne kadar mutlu eder ?
Ya da şöyle düşünün ucuz bir şeyler yemek mi istersiniz veya güzel bir şeyler yemek mi istersiniz ?
Defalarca belki yüzlerce yazdım web siteniz sizin internetdeki vitrininizdir, imajınızdır, kartvizitinizdir diye.
Normal günlük hayatdaki caddedeki veya sokaktaki mağazanızın vitrini, işyerinizi tabelası ne kadar önemli ise internet ortamında ki web siteniz aslında onlardan çok daha önemlidir.
Şimdi asıl soruya geçelim, kendinize ucuz bir imajmı istersiniz yokda güzel bir imaj mı ?
Bütün bu soruları kendinize sorun ve düşünün ve sonra hala ucuz web sitesi istiyorsanız tamam arayın bizi size ucuz web sitesi yapalım. İzmir, İstanbul, Konya, Trabzon nerde olduğunuz farketmez ucuz web sitesi istiyorsanız yaparız.
Benim öncelikli tavsiyem bizden ucuz web sitesi istemeniz değil elbette, çünkü o zaman web siteniz gerçekten ucuz olur 🙂
Ama bizden güzel bir web sitesi isterseniz o web sitesi de güzel olur …

 

Yorumlar kapatıldı.