Web Tasarım Hataları

Arama motorları çok verimli olmaması yükselmesi temel sorunlardan biri şöyle webdesigning sürecinde, web tasarımcıları genellikle yapmak hatalar vardır. Onlar yazım hataları düzeltmek ve kelime tire ve çoğul kullanıldığında genellikle sonuç vermez edemiyoruz. Bu arama motorları arama rafine yok gibi herkes için bir tehdit olarak kanıtlamak. Arama terimi yerine eşyanın değerinden daha içerir kaç sorgular dayalı sonucunu gösterir zaman bir sorun yükselir. Bu gelişmiş arama takdir değil çoğu beri kullanıcıların bir sürü için bir soruna neden.

Tarama sırasında, bir PDF dosyası göründüğünde Başka rahatsız edici bir an gerçekleşir. Bunlar her zaman düzenli tarama çok farklı, çünkü kullanıcının tarama temposunu kırmak için eğilimindedir. Açık yeni bir pencere ve genellikle oldukça bir kağıt parçası için tasarlanmış tarayıcı, uygun olmayan bir düzen göstermektedir. Bu belgeleri indirmek ve baskı için çok verimli olduğu ispat olabilir, ancak çevrimiçi, birçok kişi bu rahatsız edici bulmak.

Webdesigners hatalar başka ziyaret bağlantının rengi değişmez olduğunu. Bağlantının rengi değişti ararken Birçok insan çok yararlı buluyorum. Bu onlara iki kez anlamsız olduğu ispat istiyorsunuz aynı bağlantı üzerinden gidiyor gibi kendi araştırma zamandan tasarruf sağlar.

Yaygın bir hata yazı tipi boyutu küçük olmasıdır, ve genellikle yaşlı insanlar için okumak çok zor kanıtlıyor. Webdesigners genellikle boyutunu yazı yeniden yeteneği devre dışı; Kullanıcıların karar için yazı tipi boyutunu bırakılırsa birçok kullanıcı için teşekkür ederiz.

Bir web sayfası sevdim değil diğer faktör bir reklam gibi görünüyor zaman olduğunu. Birçok kullanıcı bu genellikle arama kapalı kullanıcı sürücüler gibi bu seçici dikkat görmezden gelme eğilimi. Bu da aslında değer mümkün bilgiler içerdiği olsun ya da olmasın, birçok kullanıcı metin ardı nedeni olabileceği. Bunu önlemek için iyi bir yoldur, bu bir reklam gibi görünebilir ve insanlar sevmiyorum gibi, bir bayrak gibi görünüyor metin kullanmak değildir. Bu tamamen mahkum edilmesi gerekmez rağmen Animasyonlar, önlenebilir. Bazı pop-up pencereleri kullanmayın

Webdesigners bir hata tasarım sözleşmelerin ihlali olduğu gibi bir başka faktör olarak kabul edilecek. Kullanıcıların etrafında şeyler bir model korumaya yardımcı olur ve herhangi bir şımarık deneyimi hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü kullanılabilirlik ilkeleri arasında, tutarlılık, en önemli araçlardan biri olarak kabul edilir. Insanlar beklentileri yerine getirildiği zaman, hissediyorum daha fazla kontrol ve daha fazla tatmin rahatlatmak. Onların beklentilerini gerçekleştirmek için başarısız olursa ve onların memnuniyeti de tehlikeye girecektir.

Kullanıcıların soruları cevaplamak için kendi başarısızlığı olarak webdesigners tarafından yapılan bir başka hata. Kullanıcılar yüksek son hedefleri var ve onlar bir üründe eksik bir şey olduğunu hissediyorum, onlar sadece bunu atlamak ve başka bir bakmak gidecek.

Bu hatalar bir minimumda tutulur eğer Dolayısıyla, webdesigners nispeten başarılı bir web sitesi tasarımı mümkün olacak.

Yorumlar kapatıldı.