E Ticaret Sitesi Pro

300 TL – 600 TL – 1500 TL
! 1 Adet ücretsiz tedarikçi modülü !

Tedarikçi firmanızdan ürünlerinizi otomatik olarak ekleyebilirsiniz. Tedarikçi modülü kullanmayan sitelerde 100 adet ürün Sitedizayn tarafından eklenir. E Ticaret Sitesi Örnek Siteler için Sayfanın Altına Bakınız

1. Full Pro Paket
Her sektör için uyumlu olan E Ticaret Profesyonel paket fiyatı 1500 TL dir. Bu fiyat sadece 1 defaya mahsusdur, her yıl 1500 TL ödemeniz gerekmez. Yıllık ödeme sadece SSL (güvenlik sertifikalı) hosting için olan 400 TL dir. E ticaret programı için her yıl ayrıca ücret ödemeyeceksiniz.SSL sertifikası diğer bir çok programda olduğu gibi sunucu paylaşımlı değil sadece size özel ve sizin adınıza alınır. Web sitenize ayrı ip no atanır. Bu pakette ve aşağıdaki Pro Paket 2 de 100 adete kadar ürün 20 adete kadar kategori Sitedizayn tarafından eklenir. Daha sonra site sahibi kendisi devam edebilir veya ürün sayısına göre anlaşma yapılır. Çünkü bir mağazada 500 ürün bulunurken başka birinde 1500 adet olabilir.2. Pro Paket
Ben sadece ürün eklemek, online sipariş almak istiyorum, kredi kartı ile satış yapmayacağım onun için bazı özelliklere ihtiyacım yok diye düşünüyorsanız sorun değil onun içinde çözüm var.Ödeme modülleri olmayınca SSL hosting ihtiyacınızda olmayacak. Bu durumda bu E ticaret sitesi fiyatı 600 TL ve yıllık hosting ödemeniz de 150 TL olacaktır.
Programın bütün özellikleri ve görüntü seçenekleri aynıdır sadece kredi kartı ile ödeme seçeneği yoktur.3. Özel Paket
Ben E Ticaret programı yönetim panelini kullanabilirim, bu konularda biraz tecrübem vardır, sizin desteğinize ihtiyacım yok, siteye hiç bir müdahele yapmanız gerekmez diye düşünenlerdenseniz sizin içinde uygun fiyat çözümü elbette var 🙂 bu şekilde E ticaret sitesine sahip olmak isterseniz Full Pro paketimiz sizin için 750 TL dir.
Yıllık SSL hosting fiyatı sabitdir (400 TL).
600 TL Pro olan paketimiz ise sizin için 300 TL olarak fiyatlandırılır. Hosting fiyatı yine sabit olarak 150 TL dir.4. Daha da Ucuz varmı ?
Evet var aynı yazılımın bir önceki versiyonu Özel Paket şartlarında 300 TL ve yıllık hosting 100 TL olarak sizin için fiyatlandırma yapabiliriz.
Ayrıntlı Bilgi İçin TıklayınızE Ticaret Sitesi Genel Hosting Özellikleri :
1 Adet Domain (com, com.tr, net, org)
5 GB Web Alanı + 25 GB aylık trafik, 25 adet email adresi, haftalık yedekleme (haftada 3 gün).
Garanti, Yapı Kredi , İş Bankası, Finansbank, Denizbank, Akbank, Teb, Ziraat, Bank Asya, Vakıfbank,  Kredi Kartı Ödeme Sistemi. Sistem de 1 banka için ödeme modülü fiyata dahildir. Eklenecek her bir banka modülü 200 TL. dir.
Garanti, Yapı Kredi , İş Bankası, Finansbank, Denizbank, Akbank, Teb, Ziraat, Bank Asya, Vakıfbank Bankaları için Taksitli Satış Seçeneği
SSL Sertifikalı Hosting
Sınırsız Kategori Ekleme
Sınırsız Ürün Ekleme
Sınırsız Üretici ( Marka ) Ekleme
Tema Şablonları
Çoklu Dil ( Site ana dili Türkçe dir ihtiyaca göre İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca dileri eklenir, Yönetici paneli Türkçe olarak kalır.)
Çoklu Para Birimi
Ürün Yorumları
Ürün Oylaması
İndirilebilir Ürünler
Otomatik Resim Boyutlandırma
Ürünlere Çoklu Resim Ekleme
Benzer Ürün Sayfaları
Çoklu Vergi Oranları
İndirim Kuponu Sistemi
Sınırsız Bilgi Sayfaları Ekleme
İletişim Formu
Modül Sistemi
Satış Raporları
İzleme Raporları
Üyelik Sistemi
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Yedekleme & Geri Yükleme Araçları
Yazdırılabilir Faturalar
Otomatik Slayt Gösterici
Özel Ürünler Modülü
Kampanyalı Ürünler Modülü
Ortaklık Programı
Bülten Aboneliği
Çoklu Domain ve Mağaza Desteği

Örnek Siteler : www.sanalsaat.com, www.jumboavm.com, www.gunesgozlukdunyasi.com, www.nisahali.comwww.ozsahinkuyumculuk.comwww.eceiletisim.com, www.attcforklift.com, www.ofisxl.com, www.idealkofte.com , www.pastadayolculuk.netwww.eskiciweb.com, …. (ve daha yüzlercesi sitesizayn.com u tercih ediyor.)
bu siteler aynı yapıdadır, görünümleri ve versiyonları farklıdır. Çok daha farklı görünümlerde olabilir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişiklik yapılmıştır ve ayrıca kendileride değiştirebilmektedir.

Comments are closed