Web Tasarım Yenibosna

Yenibosna Web Tasarım Firmaları

İstanbul Yenibosna’da web tasarım yapan firma aradağınız bu sayfayı görüntülüyorsunuz. Sitedizayn 1998 yılından beri web tasarım ve grafik tasarım işleri yapmaktadır. Web sitelerinizi seo ya uygun web yazılımları ile yapıyoruz. Siteniz seo uyumlu bir altyapı kullandığı için kolaylıkla seo çalışması yapılır. Seo çalışmasını bize yaptırabilirsiniz veya kendiniz de yapabilirsiniz. Seo çalışması opsiyoneldir hedef anahtar kelimlere göre fiyatlandırma yapılır. Daha ayrıntılı bilgi için

Seo Uyumlu Web Tasarım Fiyatları yazımızı okuyabilirsiniz.

Web sitenize seo yaptırmak Google 1. sayfada yer alabilmek açısından önemlidir. Örneğin google 1. sıra garantili seo yazarak arama yaptığınız da doğal arama sonuçlarında 1. sırada Sitedizayn.com sitemizi görebilirsiniz. Görmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Sayfamızda ki WhatsApp butonu tıklayarak nasıl bir web sitesi istediğinizi, varsa örnek olarak beğendiğiniz sitelerin linklerini, istediğiniz alan adını (firmaismi.com.tr gibi) yazabilirsiniz

Sitedizayn, İstanbul Yenibosna ve Bakırköy’ de web tasarım yapanlar arasında dünya web birliği standartlarına uygun tasarım ve kodlama yapan en önemli web tasarım firmasıdır. Bu özelliği ile diğer web firmalarından ayrılmaktadır. Referanslarımız arasında  bir çok önemli şirket vardır. İstanbul Avrupa Yenibosna, Yenibosna web tasarım firması.

Sitedizayn Web Tasarım Yenibosna esnafı ve firmaları için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Ana Sayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Ürünler, İletişim şeklinde 5 sayfadan oluşur. Ana Sayfa ve İletişim butonları standartdır diğer butonları istediğiniz gibi isimlendirebiliriz. Sitenin yönetim paneli vardır istediğinizde kendiniz sayfa ve resim sayısını çoğaltabilirsiniz. İletişim sayfasında bir form vardır bu form istediğiniz email adresine yönlendirilir.  Sitenin hosting Özellikleri :
1 adet domain
500 MB web alanı
500 MB email alanı
5 adet email adresi
Aylık 5 GB trafik

Yenibosna’da uzun yıllardır bir çok firmaya web tasarım hizmeti veren Sitedizayn e-ticaret, firma tanıtım sitesi, kurumsal firma sitesi, flash web tasarım, emlak sitesi gibi bir çok web sitesi kurmuştur. Yenibosna’da tekstil, kozmetik, kuyumcu, giyim mağazası, lokanta, cafe, oto kiralama, restoran, doktor, dişçi, terzi, ayakkabı mağazası, bujiteri, spor giyim, spor malzemeleri, oto galeri, emlakçı, pastane, kırtasiye, fırın, ev yemekleri, güzellik salonu, kuaför, pet shop, yetkili teknik servis hizmetleri, oto tamircileri, cep telefonu mağazası, elektronik eşya, turizm acentesi, sigorta şirketi, reklam ajansı gibi bir çok iş dalı ve sektör için web tasarım hizmetlerimiz vardır.
İşyeriniz Yenibosna’da ise internet de online mağazanızı oluşturmak web sitenizi yaptırmak için sitedizayn.com u arayabilirsiniz. Bir lokanta, restoran veya cafe işletiyorsanız online sipariş alarak müşterilerinize servis yapabilirsiniz. Emlak işi ile ilgili iseniz emlak sitesi yaptırabilir satılık ve kiralık gayrimenkullerinizi internet ortamında sunabilirsiniz. Bir giyim veya ayakkabı mağazanız varsa e ticaret veya normal web sitesi yaptırarak hem yeni modellerinizi Yenibosna’da müşterilerinize sunabilir hem de online satış yapabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.