Google’da 1. Sıra Garantisi

  • Kimse Google’da birinci sıra garantisi veremez.Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google’a “öncelikli gönder” hizmetinin tanıtımını yapan SEO’lara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur. Aslında bir siteyi Google’a doğrudan göndermenin tek yolu URL Ekle sayfamızı kullanmak veya bir Site Haritası göndermektir. Bunu hiç kimseye herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan kendiniz de yapabilirsiniz.

Yukarıdaki alıntı support.google.com adresindendir, tamamını okumak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz. Google kendisi zaten belirtiyor kimsenin birinci sıra garantisi veremeyeceğini. Sitedizayn.com Seo sayfasında 1. Sayfa garantisi verebiliyoruz bunun zaten açıklaması var burdan okuyabilirsiniz. Son zamanlarda SEO yapanlar, birinci sayfa garantisi verenler o kadar çoğaldı ki bende Google’ın kendi kaynağından gerçekte SEO nedir öğrenin istedim.

Sitedizayn ın SEO çalışması yaparken öncelikli hedefi size özgün içerik oluşturmaktır. Özgün içerik oluşturmadan hiç bir SEO başarıya ulaşamaz.
İşin teknik tarafı ve sayfa kodlamalarını zaten meslekten olan herkes yapabilir.
Bence önemli olan sizi SEO yaparak 1. sıraya veya 1. sayfaya çıkaracağını iddia edenlerle konuşurken dikkat edin sizin anlayabileceğiniz şekilde mi anlatılıyor yoksa bir sürü laf kalabalığı ve teknik terim kullanılarak ve hava atılarak mı anlatılıyor.
Bana göre iyi doktor bana kendi dilimde konuşan doktordur. Latince tıp deyimleri kullanarak sizinle konuşan doktordan zaten bir şey anlamazsınız. Mesleki terimlerle konuşmalarını gitsin meslektaşları ile yapsın öyle değil mi …
Bu arada doktordan örnek verdik kusura bakmasınlar genel bir şey değil 🙂 Konuyu anlatabilecek en iyi örnek olduğunu düşündüm de …

SEO ne demek? SEO uyumlu site ne kazandırır?

SEO çalışmaları bir sitenin hedef kitlesiyle buluşturulmasını ifade ediyor. Bu çalışmalar için aylık veya yıllık sözleşmeler yapılarak, İstabulda büyük paralar harcanabiliyor. Türkiyede faaliyet gösteren bir firmanın sitesinin kurulum amacına ulaşabilmesi için şart olan SEO çalışmalarının erkenden olumlu sonuçlar vermesi için sitenin SEO uyumlu şekilde kodlanması gerekir. Çünkü Türkiyede aynı hedefe kilitlenmiş rakibiniz olan bir çok firma var. Mobil uyumluluk SEO kriterlerinden birisini ifade etse de, bununla beraber CSS veya JS gibi birçok dosyanın düzgün yazılması gibi dikkat edilecek farklı şeyler de vardır.

Türkiye veya dünyada ki potansiyel kullanıcılarınıza ulaşmak için ilk etabı ifade eden SEO uyumlu bir site için 1998’den beri hizmet veren SiteDizayn’ı seçebilirsiniz. Ayrıca, Google reklam ve SEO hizmetleriyle de müşterilerine birçok açıdan destek sunan ajansın profesyonel kadrosu sayesinde modern bir siteye sahip olurken, SEO ve Google reklam çalışmalarıyla potansiyel müşterilere erişim sağlayabilirsiniz.

Garantili Goole Seo Nedir ? Nasıl Olur ? Google 1. Sıra Garantisi

Öncelikle şunu belitmemde yarar var, Google 1. sıra garantisini kimse veremez biz de vermiyoruz. Seo çalışmalarında Google 1. sayfa garantisi verilebilir. 3. 5. 4. gibi sıralarda olabilirsiniz. Bu şekilde garantili Google SEO çalışmaları yapmaktayız. Genel olarak bir çok insan “ilk sayfa garantili seo” varmıdır gibi bir düşünce var ve tabiki herkes bu soruyu sormakta haklı.  Sitedizayn web tasarım ve seo firması olarak zaten biz ilk sayfa garantili seo yapıyoruz. Daha ötesini vaad etmiyoruz.

Yorumlar kapatıldı.