Sosyal Medya Web Tasarım

 

Sitedizayn web site tasarım paketlerine ek olarak, Sosyal Medya Web Tasarım’ı sizler için hazırladı. Google artık sosyal medya ya her zamankinden daha çok önem veriyor. Web siteleri ve SEO için Sosyal Medya vazgeçilmez bir unsur haline geldi.
Sitedizayn olarak özel bir web tasarım paketi hazırladık.
Özellikler :
1 Adet alan adı, com, net, org, com.tr
1 GB web alanı
20 GB aylık trafik.
30 sayfaya kadar web tasarımı
Sosyal Medya ile Entegre
https://www.facebook.com/sitedizayn şeklinde Facebook Sayfası Oluşturma.
Sitenizle facebook sayfanızı ilişkilendirme ve içeriğinizin Facebook a aktarılması.
Videolarınız varsa https://www.youtube.com/sitedizayn şeklinde sayfa hazırlanması ve 10 adete kadar videonuzun yüklenmesi.
500 Facebook Sayfa Beğenimi
500 Twitter Takipçisi, https://twitter.com/SitedizaynWeb Twitter sayfanızın düzenlenmesi.
(Twitter, Facebook, Youtube adresleri alınırken firma adına en uygun boşta olan isim alınır )
10 Google + Paylaşımı , Google’ın sosyal paylaşım platformu olan Google+  da web siteniz için 10 adet paylaşım ve beğeni. Bunun için ayrıca Google + hesabınız ve sayfanız oluşturulur. Google + ülkemizde yeni kullanılmaya başlandı ancak arama sonuçlarındaki sıralamalara Google kendi sosyal paylaşımlarına daha çok bir önem veriyor. Web sitenizde Google + butonu olması çok önemli ayrıca faydalıdır. Sitedizayn Sosyal Medya Web Tasarım paketini hazırlarken bu ayrıntıyıda sizler için düşündü. Google + butonun Google kullanıcıları tarafından tıklanıp paylaşılması o sayfanın veya sitenin Google aramalarında önerilmesi anlamına gelmektedir. Örneğin sitedizayn.com için ana sayfamız için çalışma yapmaktayız ve ana sayfamız önerilmektedir. Sitenin tamamına yerleştirilen buton her sayfa için ayrı ayrı çalışır. Bu sayfa hazırlanırken ana sayfamızda altda Google + 9 u gösterirken bu sayfa için Google + 1 olarak görünmektedir. Google +1 butonu bu yazının sonuna eklenmiştir sitenizde, sayfanızda bu şekilde görünür. Google hesaplarından birine login olmuş bir kullanıcı bu butonu tıkladığında üstündeki rakam değişir ve Google’da sizi tavsiye etmiş olur. Sizde şu anda Google’da oturum açmış durumdaysanız ve bu sayfadaki bilgileri beğendiyseniz bu butonu tıklayabilirsiniz. Bir web siteniz varsa bu butondan yerleştirmenizi tavsiye ederiz.

 

 

Yorumlar kapatıldı.