WordPress Sitesi Tasarım – WordPress Web Tasarım

 

Neden WordPress sizin için en iyi içerik yönetim sistemidir?
WordPress tercih etmenizdeki en önemli sebep bağımsız hareket edebilme özgürlüğüdür. Eğer web siteniz WordPress tabanlı tasarlanırsa, kısa bir sürede WordPress öğrenerek kişi ve firmalardan bağımsız, yolunuza tek başınıza da devam edebilirsiniz. Bağımsızlıktan kasıt, hiçbir web tasarım firması ile çalışmadan, kendi içeriğinizi kendinizin oluşturmasıdır.

Firmanızda siz veya bir başkası Word, Excel gibi ofis uygulamalarını kullanabilir düzeydeyse, kolaylıkla WordPress’te içerik oluşturabilir.
Wordpress binlerce kişi tarafından gönüllülük esasına göre geliştirilen, yüzbinlerce kullanıcı tarafından test edilen ve milyonlarca web sitesini çalıştıran ücretsiz bir platformdur.

WordPress tercih ederek,

  • Ücretsiz güncellemelerden yararlanırsınız. Web siteniz geri planda sürekli güncelleneceği için yeni teknolojiler desteklenir, güvenlik açıkları kendiliğinden kapanır ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemezsiniz.
    Örneğin 5 yıl sonra sitenizin tasarımını değiştirmek istediğinizde, yalnızca zevkinize uyan temayı seçer, kolaylıkla WordPress üzerine giydirirsiniz. Böylelikle size trafik sağlayan mevcut içerikleriniz çöpe atılmamış olur. Sil baştan web sitesi yaptırmayarak para ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanmış olur.
  • Birkaç klikle mevcut web siteniz elektronik satış yapabilecek özelliklerle donatılabilir. Elektronik satıştan verim alamazsanız, gene birkaç klikle satış özelliği kaldırılır, aynı içerik yalnızca katalog olarak kullanılır. İleride tekrar elektronik ticaret yapmak istemeniz durumunda herşey çok basit birkaç özelliğin tekrar aktif edilmesine bakar.
  • %100 Türkçe desteği
  • WordPress’in içerik yönetim arabirimi ve ziyaretçilere sunulan içerikler tamamen Türkçe’dir.
  • Word, Excel gibi ofis programlarını kullanabilen, internet’te elektronik posta gönderip alabilen ortalama internet kullanıcısı herkes, WordPress’in içerik yönetimi arabirimini kullanarak yeni içerik (haber, duyuru) oluşturabilir, yeni ürün ve resimler ekleyebilir.
  • WordPress sınırsız sayıda yabancı dil destekler
  • WordPress %100 SEO uyumludur

Web Tasarımı & Dönüşüm Optimizasyonu
Wordpress dünyanın en çok kullanılan internet sitesi altyapısıdır.

Sağladığı avantajlar nedeniyle web tasarımında dilediğiniz takdirde WordPress kullanmaktayız. Web tasarımı görsel güzelliğinin yanı sıra gözle görünmeyen birçok özelliğe sahip olmalıdır. Google başta olmak üzere arama motorlarının kolayca indexlemesi, kolay kullanıma sahip olan bir yönetim paneli olması ve yüzlerce premium tema ile son derece profesyonel bir görünüme sahip olması WordPress’i web tasarımında tüm dünyada önemli bir konuma getirmiştir.

Geliştirdiğimiz teknolojiler ile Conversion Tracking – Dönüşüm Optimizasyonu – yapabiliyor, bu sayede dijital pazarlama çalışmalarınızdan aldığınız geri dönüşleri ölçümleyerek strateji geliştirmenizde yardımcı oluyoruz. Google Analytics entegrasyonu ile web sitenizi analiz etmenizi sağlıyor, Google Webmaster Tools entegrasyonu ile SEO (Arama motoru optimizasyonu) performansınızı artırıyoruz.

 

 

Yorumlar kapatıldı.