Almanca Web Tasarım, Deutsch Web Design

Sitedizayn her dilde olduğu gibi Almanca web tasarımı da yapmaktadır. Türkçe belgeleriniz ve içeriklerini önce Almanca olarak tercümesi yapılır daha sonra Almanca web sitenizin tasarımı bu dosyalarla düzenlenir. Almanca dökümanlarınız yeminli tercümanlar tarafından hazırlanmaktadır.
Profesyonel Almanca web tasarımı yapmak Sitedizayn web tasarımın özel hizmetlerindendir ve Almanca siteniz en iyi şekilde hazırlanır.
Almanca web site tasarımı yaptırmak için Sitedizayn & Çizgim Ajans ile iletişim kurmanız ve ihtiyaçlarınızı anlatmanız yeterlidir.
Almanca web sitesi tanıtım amaçlı olabiliceği gibi Almanca e-ticaret olarakda düzenlenebilir.
Almanca e-ticaret sitesinde ürünlerinizi, kategorilerinizi Almanca olarak düzenleyebilir, Almanca bilen müşterilerinize ulaşabilir ve satış yapabilirsiniz.

Almanca web sitenizin yönetim paneli dili tercihinize göre Türkçe, Almanca veya İngilizce olabilir. Web sitenizin arayüzü Almanca olduğu halde yönetim paneli farklı bir dilde sizin için hazırlayabiliriz.
Siz Türkçe kontrol panelinde sitenizi istediğiniz gibi düzenlenlerken site ziyaretçileriniz ve müşterileriniz Almanca sitenizi görecektir ve işlemlerini Almanca yapabilecektir.

Yönetim panelinizi Türkçe olarak kullanırken ekleyeceğiniz sayfalar, yazılar, ürün isimleri gibi bilgileri  Almanca olarak eklemeniz gerekir. Sistem otomatik çeviri yapmaz.
Sitedizayn & Çizgim Ajans Almanca web tasarım ve ayrıca Almanca kartvizit tasarımı, Almanca grafik tasarımı, Almanca katalog ve broşür tasarımı gibi çalışmalarda yapmaktadır.

Almanca olarak sitenizi hazırladıktan sonra isterseniz Almanca SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmasıda yapabiliriz. SEO çalışmaları fiyatı web tasarım fiyatlandırmasından farklıdır. Hedeflediğiniz anahtar kelimelere, bölgelere, çalıştığınız sektöre göre çeşitli fiyatlandırmalar olabilir.

Yorumlar kapatıldı.