Seo Uyumlu Web Tasarım Fiyatları

Seo uyumlu web tasarım fiyatları merak ediyorsunuz? İster şahıs firması isterseniz limited şirket veya kurumsal firma olun web sitesi yaptırmayı düşündüğünüzde eminim seo uyumlu olup olmayacağınız merak ediyorsunuzdur. Belkide SEO ne demektir bir fikriniz de olmayabilir öncelikle bunu açıklayayım.
SEO İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir terimdir. Bazen CEO kelimesi ile karıştırılır ki bu kelime de Chief Executive Officer baş harflerinden oluşur. Şirketlerin önemli pozisyonlarından birini üstlenen CEO, en üst düzey yönetici olarak görev alır.
Konumuza tekrar dönelim, Search Engine Optimization Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu demektir.

SEO nun amacı Google da fiziksel arama sonucunda 1. sayfaya çıkmaktır. SEO çalışması yapılmayan sitelerde Google 1. Sayfada çıkabilir hatta 1. sırada olabilirler ancak bu Google ADS (Tıklayarak bilgilere ulaşabilirsiniz) ile mümkündür evet tahmin ettiğiniz gibi Google Reklmarı ile mümkündür.
SEO yapan bir kişi veya firma sitenizi arama sonuçlarında 1. sayfa ve 1. sıraya taşıyabilir mi ? Bunun garantisini verebilir mi ? Cevabım HAYIR olacaktır bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz burdaki yazımı okuyabilirsiniz.

Seo Uyumlu Web Tasarım Fiyatları

Seo Uyumlu Web Tasarım Fiyatları hakkında şunu söyleyebilirim öncelikle SEO ve Web Tasarım ayrı işlerdir ve ayrı ayrı fiyatlandırılır peki bu fiyatlandırma nasıl olur ?

  1. Hedef anahtar kelimeler, hangi arama sonuçlarında sitenizin görünmesiniz istiyorsunuz.
  2. Bögesel seo mu yapılacak örneğin İstanbul veya bir ilçe olarak Bakırköy.
  3. Yurtiçi Türkçe seo mu olacak veya Yurtdışı başka bir dilde seo mu olacak. (Yurtiçi yurtdışı farketmeksizin bir kaç dilde seo çalışması yapılabilinir)

Bu üç ana unsur SEO çalışma fiyatını doğrudan etkiler. SEO çalışması ne kadar zamanda biter sorusu da aklınıza gelmiştir. Aslında seo çalışması site yayında olduğu sürece devam eden bir çalışmadır. Başlangıçta ilk 6 ay önemlidir sitenin belirli bir seviyeye gelmesi en az 6 ay alabilir elbette hedef kelimelerdeki rekabet zorluğuna göre değişebilir. Seo nun başlangıç zamanı da önemlidir örneğin bir boyacı ustası sitesi için sonbahar aylarında örneğin Eylül de başlamak önümüzdeki sezona hazırlanmak için bir zamandır. SEO çalışması yapılırken site içi seo ve site dışı seo birlikte yürütülür. Site içinde çalışırken site güncel tutulur özgün içerik üretilir, site dışında ise kaliteli blog sitelerinde blog yazıları yazılır bu yazılardan site ana sayfasına ve yazının konusuna göre site içindeki sayfalara link verilir. Site içindeki ve dışındaki yazılarınızı çeşitli resimlerle zenginleştirmek faydalı olacaktır. Blog yazıları ile birlikte Facebook, Youtube, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya sitelerinde paylaşımlar yapmak da gerekir.

Başta Google olmak üzere Yandex, Bing gibi arama motorları güncel siteleri sever. Bunun için site sürekli güncel olmalı ve SEO çalışması devam etmelidir. Diyelim ki 1 yıl seo çalışması yaptırdınız ve bıraktınız siteniz zamanla ulaştığı seviyeden aşağılara düşmeye başlar.

Seo çalışması sırasında kaliteli sitelerden backlink de satın alabilirsiniz, kalitesiz sitelerden ve bloglardan backlink almayınız.

Yazıda SEO çalışması fiyatları vermedim ancak sistemin nasıl çalıştığını anlatmaya çalıştım, görüldüğü sürekli ve zorlu bir süreçtir. Büyük firmaların özel SEO ekipleri vardır sürekli çalışma yaparlar veya bir SEO firması ile anlaşma yapılır.

Fiyat almak isterseniz Whatsapp butonunu tıklayınız varsa sitenizin adresini, hedef anahtar kelimelerinizi, varsa seo bölgesini ve benzer bilgileri yazınız. Öncelikle sitenizin alt yapısı ve seo uyumluluğu analiz edilir bu işlem 24-48 saat sürebilir daha sonra size ayrıntılı bilgi verilir. Web siteniz yoksa yazacağınız bilgiler doğrultusunda size nasıl bir web site kurulumu yapılacağına karar verilir ve web tasarımı içinde fiyatlandırma yapılır.

Bu yazı için anahtar kelimeleri şu şekilde sıralayabiliriz: seo çalışması, kurumsal seo çalışması, seo yapan firmalar, seo fiyatları, seo çalışması fiyatları, ingilizce seo, almanca seo, türkçe seo, rusça seo, arapça seo, istanbul da seo yapan firmalar, seo uyumlu web tasarım

Görüşmek üzere…

Seo Uyumlu Web Tasarım Fiyatları

Seo Uyumlu Web Tasarım

Yorumlar kapatıldı.