SEO ve Mobil Web Tasarımı

SEO ve mobil web tasarımı işletmeler karlı tüketici eğilimleri önde kalmak için entegre olmalıdır.
Aslında, bu iki internet pazarlama araçları entegrasyonu en organik arama sıralaması ulaşmak için gerekli bir bileşendir önce uzun olmayacaktır muhtemelen. Bu ihtimal bazı işletme sahipleri SEO ve mobil web tasarımı çok farklı şeyler çünkü anlamak için zor olabilir. Bu farklılıkları anlamak ve kullanıcı arasındaki ilişki erişilebilirlik ve arama” ve başarılı €” pazarlama stratejileri ınternet.kapsamlı € gelişimi için çok önemlidir
Açısından en basit olarak, SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu hedeflenen anahtar kelimeler ve ifadeler için bir sitenin organik arama sıralamasını iyileştirmek için çaba kasıtlı anlamına gelir. Diğer taraftan, mobil web tasarımı otomatik olarak bir kullanıcı bir mobil cihaz ile eriştiğinde, web, mobil-dostu sürüm sağlayan uygulama anlamına gelir. Bu iki önemli ölçüde farklı şeyler olsa da, nişler ve pazarlar, yol göstermek için konser kullanılmalıdır.
Google gibi arama motorları bir sitenin yetkilisi belirlemek ve yerleştirme aramak için kullandığı en kritik ölçümleri hemen çıkma oranı. Hemen çıkma oranı sadece ve başka bir sayfa önce, arsa sayfayı görüntüleyen bir web sitesi,başka bir web sitesi. sıçrayan gelen bir ziyaretçi anlamına gelir Bu insanlar sitenizde aradıklarını buluyorlar mı olduğunu gösterir çünkü önemli (teoride). Yüksek hemen çıkma oranı, daha düşük aramanızı insanlar web sitenizi bulmak için kullandığınız terimleri için sıralaması.
Mobil aramalar haftanın son birkaç yıldır her yıl üç katına çıktı bir an için düşünün. Bazı uzmanlar, başka bir 26 önümüzdeki dört yıl içinde Mobil Arama sayısı kat artış tahmin. Bu milyonlarca ve belki de milyarlarca hatta arama için eşdeğerdir. Eğer web sitenizin mobil versiyonu yok eğer doğru değilse, bu nedenle, bir mobil cihaz üzerinden sitenize gelen kişi büyük olasılıkla başka bir web sitesine uzağa sıçrama ve büyük ölçüde genel olarak hemen çıkma oranınız da artacaktır.
Bu nedenle, mobil web tasarım eksikliği nedeniyle kötü kullanıcı erişimi de SEO çabaları zarar edecek o yüzden yüksek hemen çıkma oranı bir sonucu olarak duruyor.
Ayrıca, organik arama sıralaması ağır Yerel arama etkilenmiştir. Mobil kullanıcılar mobil cihazları taşınabilir, ” kullanın. yerel izin çünkü Yerel arama, üretken Aslında, bazı telekomünikasyon şirketleri arama sonuçları daraltmak için kullanılabilecek veri mobil kullanıcı konumu hakkında bile besleme. Yardımlı GPS tüketiciler tarafından yalnızca yakındaki işletmeler listesi arama sonuçları almak için kullanılabilir.
Yine SEO ve mobil web tasarımı olacak iş dizili burada, daha alakalı arama sonuçları döndürülür, daha kullanıcı olacak tıklama ile iç sayfa ve alt sayfanın hemen çıkma oranı.
Büyük arama motorları Google, Yahoo ve Bing organik arama sonuçları ağırlığında dikkate kullanıcı erişilebilirlik ve navigasyon alın yerleştirme. Sitenizin mobil dostu sürüm sunarak web üzerinde cep telefonu kullanıcılarının büyük sayılar ikram son derece erişilebilir, kolay gezilebilir bir web sitesi oluşturma önemli bir parçasıdır.

Yorumlar kapatıldı.