Ucuz Web Sitesi

Bu sayfada sizlere ucuz web sitesi hakkında bilgiler vereceğim ve bunun sonucunda web ucuz web sitesi ile ilgili bir çok sorunun yanıtlarını bulmuş olacaksınız.
Ucuz iyimi dir ? Kalitelimi dir ? Veya Kaliteli ve iyi bir ürün, hizmet ucuz olabilir mi ?
Bu konuya felsefi açıdan yaklaşırsak kendimizi çeşitli paradoksların ve bir kısır döngünün içinde buluruz.
Ancak şimdi işimiz felsefe değil. Asıl olan piyasa şartlarıdır.
Konuya dönersek ucuz web sitesi , neye göre ucuz, kime göre ucuz.

Web tasarım 79 TL , web tasarım 99 TL, hatta web tasarım 39 TL olabilir.
ne diyebiliriz ki ?
HİÇ !
Sonuçta serbest piyasa şartları bir satıcının 1000 TL ye sattığı bir ürünü başka bir satıcı 100 TL ye satıyorum diyebilir.
aradaki fiyat uçurumlarını herkes kendine göre yorumlayacaktır.

Evet Sitedizayn olarak burda web tasarım hizmeti veriyoruz, kişisel olarak söylemem gerekirse bende başka bir hizmet veya ürün alırken benzer ürünleri, markaları araştırıyorum en ucuzunu bulmaya çalışıyorum ancak çok ucuz olan bir ürün veya hizmetin çok da kaliteli olmayacağını biliyorum. Bu açıdan düşündüğümde çok ucuz değil de en makul fiyatı araştırmak bence daha doğru.
Örnek olarak bir cep telefonu markasının 1000 TL olan ürünün fiyatını 300-400 TL gibi gördüğümde imkansız olduğunu biliyorum.
Buna göre bir orantı kurarsak ve piyasa şartlarını düşünürsek 1000 TL olan bir cep telefonu fiyatı 800-1000 TL arasında fiyat değişkenliği olması normaldir.

Ya da şöyle düşünün 250 TL olan bir spor ayakkabı markasını adam koymuş internet sitesine 50 TL diye satıyor tabi ki o anda oha! dersiniz 🙂
belli ki sahte. Ortalama fiyatı 250 TL olan marka bir spor ayakkabı normal şartlarda en ucuz ancak 170 – 180 TL olabilir.

Atasözümüz ne der ? Ucuz etin yahnisi yavan (tatsız) olur …
(Ucuz etin yahnisi yenmez diyenler de var artık hangisi hoşunuza giderse.)
birde şu var
“Ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti”
yalnız bu söze bakarak da sadece pahalı diye hikmeti vardır deyip kazık yemenin de bir anlamı yok …

Eğer sadece web sitesi ve başka hiçbir şey grafik tasarım odaklanırsanız, bulunması zor güzel bir web sitesi olabilir. Eğer sadece arama motoru optimizasyonu ve başka bir şey odaklanmak, web sitenizin dönüşüm oranı düşüren, web sitesini ziyaret edenlerin, daha Google’da web robotlar dost olabilir. Eğer sadece sosyal medya ve başka bir şey odaklanmak, aradığınız yatırımın geri dönüşü alamayabilirsiniz.

Web tasarım, SEO ve sosyal medya, başarılı bir İnternet pazarlama stratejisinin 3 önemli unsurudur. Eğer ziyaretçi seni bulmak istiyorsanız, üstün SEO gerekir. Eğer kişi ya da sitenizden satın almak istiyorsanız, iyi bir web tasarım ihtiyacınız var. Eğer kulaktan kulağa tanıma bir sürü oluşturmak veya viral pazarlama kampanyası uygulamak istiyorsanız, sosyal medya sizin için mükemmel bir araç olabilir.

Bir iş sahibi olarak,-boyutu-tüm online pazarlama stratejisi uygun değildir bilmelisin. Sosyal medyada dolaşan bir çok şey olabilir, ama olabilir ya da işiniz için doğru olmayabilir. Her zaman iş hedeflerinizi gözden geçirerek başlayın. Müşteriler bize sor: “ne zaman Ne kadar SEO harcamak gerekir? Benim iş için bir Facebook sayfası oluşturmak gerekir? Web sitemi yeniden yapmam gerekir mi? Sağ tıklama başına benim için ödeyecek? Bir blog başlamalıyım?” Cevabımız Eğer iş hedeflerinizi ilgili tek mantıklı olduğunu.

Seninle Pazarlama Stratejisi Danışma sırasında gözden geçireceğiz sorulardan bazıları şunlardır:

Ne iş hedefleriniz nelerdir? Şu anda çalışma ve sizin için çalışmıyor mu?

Nasıl yeni müşteriler çekmek misin? Ne kadar bu yollar her harcıyoruz? Yeni müşterilerinizin yüzde kaçı bu yollar her birinden geliyor?
Nasıl mevcut müşterileri koruyarak misin? Hangi yöntemleri tekrar alım teşvik etmek için kullanıyorlar.
Ne web sitenizin birincil hedefi nedir? Yeni müşteri çekmek için mi? Mevcut müşterilerine hizmet etmek? Yeni bir pazar segmenti test etmek için?
Şu anda online pazarlama ile ne yapıyorsun? Bu uyum nasıl bir pazarlama stratejisi? Pazarlama stratejisine uygun nasıl genel iş Amacınız? İş Amacınız ve nasıl yaşam Amacınız ile uygun mu?

Sadece büyük resme bir göz alarak nasıl sosyal medya yapmanız gereken SEO ya da harcamak gerekir gibi sorulara cevap vermenize yardımcı olabilir. Başka biri için mucizeler yaratan bir pazarlama stratejisi olabilir ya da iş ya da yaşam tarzı için doğru olmayabilir. Bu SEO inceleme size yardımcı ve sizin için doğru pazarlama stratejisi tasarımı yapabilecek, sosyal medya, web tasarım ve iş danışmanları uzman 2 bölümler: teknik insanların var olmasının nedeni de budur. İş danışmanlarımız çoğu kendilerini işletme sahipleri ve kendi işlerini çeşitli pazarlama stratejileri test ettik, Bu yüzden oldukça ezberlemiş bir satış adım daha tecrübe konuşuyor.

Web tasarım, SEO göreli önemini bilmekten daha önemlisi, sosyal medya iş hedefleri ve yaşam tarzı hedeflerinize uygun tutarlı bir pazarlama stratejisine sahip olmak. Ancak o zaman güvenle aradığınız yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.