• Özel web tasarım istekleri ve yazılımları için arayınız, Bütün tasarımlar ve paketler MOBİL UYUMLUDUR EKSTRA ÜCRET GEREKMEZ. Web tasarım paketlerinde Fiyatlara KDV Dahildir. HAFTA SONLARI ÇALIŞIYORUZ. CUMARTESİ BAŞLANGIÇ PAKETİ SİPARİŞ VERİRSENİZ PAZARTESİ SİTENİZ HAZIR OLUR… KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI VARDIR.

Bakırköy Web Tasarım

Bakırköy’de uzun yıllardır bir çok firmaya web tasarım hizmeti veren Sitedizayn e-ticaret, firma tanıtım sitesi, kurumsal firma sitesi, flash web tasarım, emlak sitesi gibi bir çok web sitesi kurmuştur. Bakırköy’de tekstil, kozmetik, kuyumcu, giyim mağazası, lokanta, cafe, oto kiralama, restoran, doktor, dişçi, terzi, ayakkabı mağazası, bujiteri, spor giyim, spor malzemeleri, oto galeri, emlakçı, pastane, kırtasiye, fırın, ev yemekleri, güzellik salonu, kuaför, pet shop, yetkili teknik servis hizmetleri, oto tamircileri, cep telefonu mağazası, elektronik eşya, turizm acentesi, sigorta şirketi, reklam ajansı gibi bir çok iş dalı ve sektör için web tasarım hizmetlerimiz vardır.

İşyeriniz Bakırköy de ise internet de online mağazanızı oluşturmak web sitenizi yaptırmak için sitedizayn.com u arayabilirsiniz. Bir lokanta, restoran veya cafe işletiyorsanız online sipariş alarak müşterilerinize servis yapabilirsiniz. Emlak işi ile ilgili iseniz emlak sitesi yaptırabilir satılık ve kiralık gayrimenkullerinizi internet ortamında sunabilirsiniz. Bir giyim veya ayakkabı mağazanız varsa e ticaret veya normal web sitesi yaptırarak hem yeni modellerinizi Bakırköy’deki müşterilerinize sunabilir hem de online satış yapabilirsiniz.

Bakırköy Ucuz Web Tasarım Firması

Bakırköy Web Tasarım Firması

Bakırköy Web Tasarım Fiyatları

Sitedizayn Web Tasarım Yenibosna esnafı ve firmaları için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.
10 sayfa web sitesi kdv dahil 350 TL. ( Web sayfalarınızı kontrol panelinden daha sonra siz ekleyerek çoğaltabilirsiniz )
Bu web sitesinin yıllık domain ve hosting bedeli 100 TL dir. Kampanya içinde dahildir. 1. yılın sonundan itibaren alınır. Sadece 100 TL ödeyerek domain+hosting+siteye sahip olabilirsiniz.
Ana Sayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Ürünler, İletişim şeklinde 5 sayfadan oluşur. Ana Sayfa ve İletişim butonları standartdır diğer butonları istediğiniz gibi isimlendirebiliriz. Sitenin yönetim paneli vardır istediğinizde kendiniz sayfa ve resim sayısını çoğaltabilirsiniz. İletişim sayfasında bir form vardır bu form istediğiniz email adresine yönlendirilir. Siteye veya Ürünler Sayfasına 20 adete kadar resimlerinizi yerleştiriyoruz. Bir çok firmanın işini rahatlıkla görecek bu web sitesi sadece 350 TL dir. Sitenin hosting Özellikleri :
1 adet domain (com, net, org, com.tr domainler +25 TL dir.)
500 MB web alanı
500 MB email alanı
5 adet email adresi
Aylık 5 GB trafik

Bakırköy’de bulunan müşterilerimizden bazıları şunlardır :

Bakırköy Web Tasarım

www.doktorsenbayram.com

www.asamaturizm.com

www.istanbulakademimimarlik.com

Comments are closed