SEO Web Sitesi Tasarımı

pinterestSitedizayn ile SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması yaptığınızda 1 gün içinde Google 1. sayfa da yerinizi alırsınız. Çünkü SEO için belirlediğimiz bütçeyi hemen adwords reklamları için harcamaya başlarız. Kısaca diyebiliriz ki google birinci sayfa da yeriniz garantilidir.
SEO fiyatlandırması yaparken öncelikle istediğiniz hedef kelimelerin Google adwords de 1. sayfa fiyat teklifleri incelenir, hedef kelimenin google da aranma sıklığı, rekabeti, rakip siteler gibi detaylarda incelenir.
Örnek olarak hedef kelime “erkek giyim” ile “temizlik malzemeleri” kelimelerinin seo fiyatlandırması farklıdır. Erkek giyim de 0,30 tl ye 1. sayfada çıkarken, temizlik malzemelerinde 1,15 tl gibi bir fiyata 1. sayfaya çıkılır.
Bunlara benzer detaylar göz önüne alınarak sizin aylık ve yıllık bütçeniz ortaya çıkar. SEO çalışmaları genellikle 1 yıl olarak yapılır. Sitedizayn genellikle 3-4 ayda 1. sayfaya yer almaya çalışır aksi takdirde SEO çalışması için harcanan para sürekli adwords reklamlarına gideceği için kendine para kalmaz :) .
Her webmasterın, seocunun veya ekibin kendine göre çalışma yöntemleri vardır, Sitedizayn hemen aynı gün sizi 1. sayfaya çıkarmak için bu yöntemi seçmiştir. Site sahibi için risk yoktur, çünkü riski Sitedizayn almış bulunuyor. Siz birinci sayfada çıkmanın keyfini sürerken Sitedizayn sitenizi reklamsız  birinci sayfaya çıkarmak için uğraşır durur, sitenizde sürekli güncelleme ve çalışmalar yapılır, içerik üretilir. Örneğin 4 ay sonra reklamsız birinci sayfada çıkmaya başladınız ondan sonra ne olur ? Sitedizayn yerinizi sabit tutabilmek için yine çalışmaya devam eder ta ki bir yıl bitene kadar. 1. sayfada ki yerinizi kaybederseniz tekrar bütçe reklam için harcanmaya başlayacağından ve bu durumda Sitedizayn ın işine gelmeyeceğinden dolayı çalışmalar sürmek zorundadır.
Sonuç olarak Sitedizayn ile Google 1. sayfada yeriniz her zaman hazır olacaktır.
Bir çok iş dalı ve sektör için aylık ortalama 100 – 150 TL arasında Google 1. sayfada yer almak mümkündür. İşinizi geliştirmek, müşterilerinizi çoğaltmak, web sitenizi tanıtmak gibi düşünceleriniz varsa yardımcı olmak için her zaman hazırız.

Seo çalışması yapılan siteler sadece Google’da değil bütün arama motorlarında iyi performans gösterir

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed

  • ucuz web sitesi, ucuz web tasarım, web tasarım firması, web tasarım firmaları, web tasarım, web tasarımı, web site tasarımı, İstanbul ucuz web sitesi, İstanbul ucuz web tasarım, İstanbul web tasarım firması, İstanbul web tasarım firmaları, İstanbul web tasarım, İstanbul web tasarımı, İstanbul web site tasarımı, İstanbul web tasarım ajansı, İstanbul web ajans, İstanbul web tasarımcı, İstanbul web tasarımcılar, opencart site tasarımı, wordpres site tasarımı, wordpress tema düzenleme, opencart tema düzenleme, opencart hosting, wordpress hosting, seo yaptırmak, seo çalışması, seo uzmanı, seo yapan firmalar, seocu İstanbul, seo yapanlar, seo firmaları, İstanbul seo yaptırmak, İstanbul seo çalışması, İstanbul seo uzmanı, İstanbul seo yapan firmalar, seocu İstanbul, İstanbul seo yapanlar, İstanbul seo firmaları, google reklam, google reklam ajansı, adwords reklam, reklam ajansı, İstanbul google reklam, İstanbul google reklam ajansı, İstanbul adwords reklam, İstanbul reklam ajansı, opencart tasarım, opencart site tasarımi wordpress tasarım, wodpress site tasarımı, İngilizce web tasarım, Fransızca web tasarım, Arapça web tasarım, Farsça web tasarım, Almanca web tasarım, İstanbul İngilizce web tasarım, İstanbul Fransızca web tasarım, İstanbul Arapça web tasarım, İstanbul Farsça web tasarım, İstanbul Almanca web tasarım, ucuz site tasarım, ucuz site tasarımı, İstanbul ucuz web site, web tasarım fiyatları, İstanbul web tasarım fiyatları, İstanbul web site fiyatları, İstanbul en iyi web tasarım firması, İstanbul yakında web tasarımcı, ucuz web sitesi fiyatları, ucuz web tasarım fiyatları, ucuz web sitesi yapanlar, uygun web sitesi, İstanbul ucuz web sitesi fiyatları, İstanbul ucuz web tasarım fiyatları, İstanbul ucuz web sitesi yapanlar, İstanbul uygun web sitesi