Evden Eve Nakliyat Firması Google Reklam Fiyatı Uşak

Uşak genelinde evden eve nakliyat firmalarının Google reklam vermesi gerektiğinde ilk düşünülen konu reklam fiyatları ne kadardır ve ne kadar bütçem olmadı gerekir. Her Uşak evden eve nakliyat işi yapan firma Google’da reklam verip üst sıralarda görünüp iş yapmayı ister.

Uşak ve çevresinde bir çok evden eve nakliyat ve genel nakliyat firması iş yapmaktadır ve iş yapmak hiç de kolay değildir. Uşak nakliyat firmaları büyük bir rekabet içindedir ve bu rekabet Google arama sonuçlarınada yansımaktadır.

Uşak için hizmet veren bir evden eve nakliyat firmasının bütçesi ne kadar olmalıdır ?

Google reklamlarında standart bir ücret yoktur bu nedenlede standart bir bütçe yapamazsınız. Evden eve nakliyat firmaları veya başka sektörler olsun reklamlardan tıklama başına ücret alınır. Her bir arama kelimesinin tıklama başı fiyat farklıdır.

“Evden eve nakliyat” aramasında ilk sırada çıkmak için fiyat ile “kombi servisi” araması farklıdır. Ayrıca Evden eve nakliyat Uşak araması ile başka şehirler ve bölgeler araması fiyatıda farklıdır.

Google reklamlarında aslında bütçenizi siz belirlersiniz. Örneğin Uşak evden eve nakliyat için günlük 100 tl ile de reklam yapabilirisiniz 1000 tl ilede reklam yapabilirsiniz fiyatlandırma tıklama başına olduğu için örneğin tıklama başı 20 tl ise günlük alacağınız tıklama 5 tane olur. Günlük 1000 tl bütçesi olan firmanında alacağı tıklama 50 tane olur.

Sitedizayn olarak Uşak evden eve nakliyat firmaları için reklam bütçenizi ve ayarlarınızı biz yönetiyoruz bunun karışılığında aylık bir ücret alıyoruz. Ayrıca ne kadar reklam verirseniz verin %5 de Google tarafından vergi kesiliyor. Yani Uşak evden eve nakliyat firması reklamınıza aylık 10.000 tl bir harcama yapıldıysa devreden ayın 1 inde 500 tl vergi masrafınız çıkar.

Uşak evden eve nakliyat google reklamları ve diğer bütün reklamlar açık arttırma usülü çalışır, Google en yüksek teklifi veren firmayı en üstde gösterir örneğin bir firma 25 tl teklif vermişse sizin teklifiniz 24 tl ise siz 2. sırada çıUşakınız 23 tl veren 3. sırada çıkar.

Bu fiyatlar gün içindeki saatlere, hafta sonu ve hafta içi durumlara sezona göre sürekli değişiklik gösterir bu sebeble sürekli takip etmek ve ayar yapmak gereklidir. Google reklamlarınızı bu işe bilen uzman bir ekip olan Sitedizayn’a yaptırmanız sizin yararınınıza olacaktır.

Uşak evden eve nakliyat firma reklamınızdan en iyi sonucu almanız için gereken her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

 

Yorumlar kapatıldı.