İstanbul’da Web Sitesi Yapan Firmalar

İstanbul, yerleşim tarihi son yapılan Yenikapı’daki kazılarla bulunan liman doğrultusunda 8500 yıl, kentsel tarihi yaklaşık 3.000, başkentlik tarihi 1600 yıla kadar uzanan Avrupa ile Asya kıtalarının kesiştiği noktada bulunan bir dünya kentidir.  Şehir çağlar boyunca farklı uygarlık ve kültürlere ev sahipliği yapmış, yüzyıllar boyu çeşitli din, dil ve ırktan insanların bir arada yaşadığı kozmopolit ve metropolit yapısını korumuş ve tarihsel süreçte eşsiz bir mozaik hâlini almıştır. Uzun zaman dilimleri boyunca her alanda merkez olmayı ve iktidarda kalmayı başaran dünyadaki ender yerleşim yerlerinden biri olan İstanbul geçmişten günümüze bir dünya başkentidir.

İstanbul ekonomi, sanayi, sanat, kültür, ticaret ve daha bir çok alanda Türkiye’nin merkezi durumundadır.
İnternet teknolojileri ve reklamcılık alanlarında Türkiye’nin en büyük firmaları İstanbul’da faaliyet göstermektedir.
Web tasarım firmalarının ve reklam ajanslarının merkezi durumundaki İstanbul’da Sitedizayn web tasarım firmasının özel bir yeri vardır.
İstanbul’da Web Sitesi Yapan Firmalar arasında Sitedizayn en köklü ve en iyi tasarım yapan firmalardan biridir.
Web tasarım sektörünün tartışmasız liderlerinden biri olan Sitedizayn en zor ekonomik şartlarda dahi müşterilerine uygun fiyatla hizmet vermeyi sürdürmüştür.
Sitedizayn İstanbul’da Web Sitesi Yapan Firmalar içinde müşterilerine en kolay ödeme planlarını sunmaya devam eden bir web tasarım şirketidir.

 

 

Yorumlar kapatıldı.