Web Site Yaptırma

Web sitesi yaptırma düşüncesi içindesiniz ve aklınızda bir çok soru var, kime yaptırayım, nasıl bir web sitesi olsun, fiyatlar acaba nasıl, ucuz bir şekilde mi çözsem vs…
Bir ürün veya hizmet satın almayı düşündüğümüzde bununla ilgili bir bütçemizde var demektir. Bir cep telefonu alacaksanız kafanızda bir fiyat aralığı belirlemişsinizdir. 400-600 TL arasında bir telefon alacağım gibi.
Web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız bunun içinde bütçeniz hazır demektir. Sitedizayn web sitenizi yaparken bütçenizi de göz önüne alarak sizin için uygun olacak en iyi çözümleri size sunar. Web sitesi yaptırmak istendiğinde akla gelen sorulardan biri de; nerede yaptırsam ? Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce de olabilirsiniz bu durumda web sitenizi bulunduğunuz şehirde yaptırmayı düşünebilirsiniz.
Diyelim ki yeni model bir  tshirt ürettiniz ve bunu bütün Türkiye’ye pazarlamayı düşüyorsunuz ve işyerinizde Malatya’da diyelim. Ben İstanbul’da yaşayan biri olarak neden Malatya’dan, Kayseri’den, Erzurum’dan tshirt alayım ?  Sizce de bir çelişki yok mu ?
Web sitenizi yaptırmak için kendi yakınınıza bakarken ürün veya hizmetinizi bütün Türkiye’ye satmak istiyorsunuz 🙂
Bu internetin yapısına, çalışmasına zıt bir düşünce. Kısacası Türkiye’nin neresinde olursanız olun Sitedizayn’ı arayın ve web sitenizi yaptırın 🙂 bunu anlatmaya çalışıyorum 🙂

 

Yorumlar kapatıldı.