Web Sitesi Yapanlar

Web tasarım çok geniş bir alan ve önemli bir alan. Sadece en iyi sizin için bir site oluşturmak olacak orada web sitesi tasarımı işletmeler, büyük ve küçük, tasarım firmaları vardır. Tasarım istiyorsunuz, ya da kendi sitenizi yapmak istiyorsanız, akılda tutulması gereken birkaç önemli nokta vardır. Gerçeği iyi tasarlanmış bir web sitesi trafik onlar özgürlük sağlar bir yaşıyor ve ziyaretçiler dönüştürür emin olmak gerekir.
Alternatif sitenize kötü navigasyon olabilir , ya da belki de belli değil doğru da, o zaman insanlar web sitenizi hemen terk edecektir. Başarılı bir site olması gerekir, bu hususlar hakkında bulmalı ve onları önemsemek zorunda yüzden. Gelecek… bakalım bu ipuçları bazıları hakkında konuşmak ve umarım işinizi daha karlı hale gelecekler.
Hatırlamak için basit bir web tasarım ipucu mümkün olduğunca basit, karmaşası olmadan tutmaktır. Evet, güzel Photoshop efektleri denemek ya da bu hubhub uzun vadede gelince karşılığını görürsün olmadan flash animasyon, ama basit tutmak tabanlı kullanmak için eğlenceli. Kafa karıştırıcı ve dağınıklığı dolu bir web sitesi tasarımı sadece sitenizin ziyaretçi ertelendi. Bunun yerine, insanlar sayfadaki tüm bilgileri organize ederek aradıkları oldukça kolay bulmak için izin veren bir çekici bir web sitesi tasarımı oluşturmak. Eğer metin görsel açıdan zararsız hale getirdi eğer doğru değil, tam tersi, ikisi arasında iyi bir denge var emin olun. Ayrıca resimleriniz daha hızlı yükler, web sitesi emin olmak için optimize etmeyi unutmayın.
Günümüzde, sense flash sitenizden uzak tutmak için yapar. Sen, hala yavaş bir bağlantı kullanan bir sürü insan var, ve flash sadece onları öldürüyor – yüksek hız ile bir sürü insan bunu kaldıramıyor artı. Gerçek: arama motorlarına okunamıyor flash – hikayenin sonu, SEO, hayır sıralaması. Eğer yavaş bir bağlantı varsa, insanlar ne kadar sabırsız okuyucuları bildiğiniz gibi beklemez. Doğru, Flash insanlardan nefret büyüdü kadar kullanmak güzeldi bir zamanlar. Hepsi çok güzel elbette. – ama pek çok insan sevmez. Eğer etkilemek ve asla para kazanmak istiyorsanız, o zaman bunun için gidin. Eğer Amacınız para kazanmak, bir liste geliştirmek, SEO kullanmak olacaktır, o zaman sadece hoşçakal… üzgünüm flash söylemek zorunda kalacak.
Her zaman tek bir yerde okunmaz metin bir sürü gibi görünmüyor böylece makalelerinizi alanı için hatırlıyorum. Küçük okunabilir parçalar içeriği tutmak ve metin arasındaki boşluk çok kullanır. İnsanlar daha sonra çevrimdışı okuyorlar online farklı okuyun. İçerik çok daha taranabilir olduğundan emin olun.
Sonuç olarak, web tasarım anladığına göre senin yaptığın da bu karmaşık değil.
Sadece uzun vadede daha iyi başarı web tasarım çabaları içine çaba büyük bir anlaşma koymak gibi çok uzun zaman alacak unutmayın.

Yorumlar kapatıldı.