Web Tasarımın Unutulan Adımları

Bir web sitesi şu anda tasarlıyorsunuz? Peki eğer varsa ya da eğer zaten bir web siteniz varsa, bu makalede anlatılan konuları düşünün. Çoğu web tasarımcıları bir site çalışması yapmak için bilgi sahibi olmak ve düzgün ama onların beceri için işlev. Bu ne demek bazı programcılar bilgisayar programlama teknik ve gelişmiş olan, bir site tasarlarken hedef kitlelerine unutmayın. Eğer hedef kitlelerine iyi adam bilgisayar programcıları, ama eğer sadece ortalama ne olur insanlar onun maksimum potansiyel sitenizi kullanmaya çalışıyor? Senin hakkında konuşmak ve kullanmak için sitenizin nasıl öğrenecekler? Kullanmak veya karmaşık olmayan ve başkasının siteyi terk edecekler,?
Hakkında hiçbir şey bilmediğin bir şeyi, belki de inşaat, mekanik veya elektronik bir düşünün. Hiçbir şey bilmiyorsun, ya da hakkında çok az şey her neyse, internetin diğer insanlar için fark. Hedef kitlenize uygun şekilde yani sitenizin tasarımı. Eğer araba ve talimatları ya da araç üzerinde bir şey düzeltmek için çalışıyor olsaydın, seni kullanmak için çok karmaşık neydi? Bazı insanlar çok karmaşık ise siteniz hakkında hissediyorum nasıl.
Bu kural her şeyi değil, sadece internet için geçerlidir. Daha kullanıcı dostu senin site yapmak için gidiyor o kadar iyi olur. Hedef kitlenizin kim olduğunu unutma ve herkes senin gibi bilgisayarlarla kadar iyi olmadığını fark ettim.
Ayrıca kimse sıkıcı bir site için gitmek istiyor unutmayın. Eğer kalmak emin olun rakiplerinizin bir adım önünde olduğu kadar kullanımı kolay ve eğlenceli. Eğer web tasarım veya bir logo tasarımı ile yardıma ihtiyacınız varsa, benim web sitesini ziyaret edin ve ödemek istediğiniz fiyatı söyleyin. Web sitenize yayımlamak, bilgisayarlarla iyi olmayan kontrol etmesi için birini sormak ve bu konuda ne düşündüklerini bakın önce.

Yorumlar kapatıldı.