WEB TASARIM ve SEO El Ele

Birçok web sitesi sahiplerinin arama motoru optimizasyonu, anahtar kelimeler ve bağlantıları tüm ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu faktörler etkileyen bir sayfa sırada yer alıyor. Ancak, site tasarlanmıştır ve bu şekilde bir sayfa optimize etmek için başka bir güçlü yoludur. Zeki site sahibi web tasarım ve SEO el ele olduğunu tanır.
Çoğu iş adamları ve şirketler mevcut çevrimiçi olması gerekir anlıyorum. Bunların da çoğu kendi sitelerine müşterileri çekmek için nasıl temel bir anlayış var. Ancak, bazı kişilerin kuru sıkı şablonda prefabrike, dolgu satın alma iş yok sanırım. Bazen standart şablonlar oynamak isteyen web sitesi şirketleri ile çalışmak. Rötuşları yarı özel bir web sitesi oluşturmak.
Meta kelimeleri doğru yerlere takılı olacak. Sitenin sayfaları anahtar kelime doldurulmuş içeriği ile dolu olacak. Sahibi hızlı bir şekilde bu site için geri almak için yüzlerce vaat eden başka bir şirket ile sözleşme olabilir. Bu arada, web sitesi arama motoru sonuç sayfalarında ya da hamle belki aşağı taşımak için başarısız.
Ne yazık ki, arama motorları ve insanlar bunları kullanarak çok daha sofistike hale geldi. Yüksek rütbeli olmak amacıyla bugün bir site bilgili web tasarım birleştirmek ve mevcut en iyi uygulamalara dayalı SEO gerekir. Kesici şablonlar, Ortak Bilgi içeriği çerez ve onlarca tarafından satın geri bir müşteri tabanı oluşturmak.
Arama sürekli re-mühendis kendi algoritmaları motorları. Bugün algoritmaları yetkili sitelerini değer. Yetki taze ve benzersiz içerik ile temsil edilir. İlgili geri otoritenin bir göstergesi. Arama motorları da sosyal medya ile etkileşim içinde olan siteler için bak. Alakasız siteler ve makaleler anahtar kelimeler ile dolu olan bağlantıları daha az önemlidir. Aslında bir site zemin kaybetmeye hatta de-endeksli neden olabilir.
Bilgili web tasarımcıları organik maddeleri dahil arama motorları ve müşterilerin istediği sayfaları oluşturun. Akıllı web Tasarım ve SEO sayfası hala uygun meta kelimeler ihtiyaçları olduğunu fark ederler. Ancak, bu ifadeler sonuçları sıralaması için artık çok önemli. Bunun yerine, doğru seçilmiş meta kelimeler sonuçları sayfasında site açıklaması gibi döndüm. Açıklama müşterileri başka bir sonuç seçin sonucu cezbeder. Meta kelimeler hazırlanmış getirmek satış haline dönüştürmek için daha fazla muhtemeldir trafik.
Anlayışlı tasarımcıları da görüntüleri önemini ve web sayfasında yerleştireceğimizi biliyor. Arama motorları sayfanın en üstünde görüntüler için bak. Geleneksel gazete kağıdı üst yarısında içeriği başvurusu için bu terim kullanılır. İnternette, terim sayfayı aşağı kaydırma olmadan görülmesi olayıdır. Bir arama motoru da başka bir metin içeren görüntüler için görünüyor. Siteler Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest ile etkileşim için inşa de dikkat çekiyor.
İnternet, uzak geçmişte bir zamanda, bir web sitesi çevrimiçi atılan ve kelime dolu içeriği ile optimize edilmiş olabilir. Şimdi, algoritmalar bir web sitesinden daha fazlasını gerektirir ve böylece müşteriler. İlgili bilgiler özel isteklerine yönelik istiyorlar. Bir boyutu şablonları ve sakar arama motoru optimizasyonu artık çalışmıyor olabilir. Üst sıralarda yer alan siteleri sofistike web tasarım ve SEO karışımı organik olarak akar.

Yorumlar kapatıldı.