Web Tasarımı Temel İlkeleri

Tasarım herhangi bir disiplin gibi, web tasarım için çok az web sitesinin temel tasarım ve temel kurallar ve ilkeler belirledi.Web tasarım hizmetleri, tasarım, geliştirme ve bakım bir web sitesi vardır. Ancak, bu makalede, ağırlıklı olarak web tasarımı temel ilkeleri anlatılır.
Bir web sitesi geliştirme veya web sitesi tasarımı Dubai ajansı çalıştırıyorsanız. O zaman bu yazı bizim yoğun bir iş günü arasında unutmak, o zaman bu temelleri hızlı bir fırça olacak.

İlkeler:
1. açıklık ve kolay navigasyon. Kullanıcıların kendi zaman ve şekilde tahmin etme bulma atık web sitesi etrafında yapmayın. Standart sekmeler değiştirmeyin. Web kafa karıştırıcı yapıyorlar. Fonksiyonu tahmin edilebilir ama spontan henüz görsel tasarım minimal olması.
2. kullanıcı çaba en az. Online sipariş, rezervasyon bilet bulma özelliği, dolgu ya da herhangi bir geri bildirim veya İletişim Formu – emin olun, kullanıcı anlar ne yapılması gerektiğini ve mümkün t bunu en azından bir süre. Bir kullanıcı birkaç sayfa içine Gözat sonunda aradıkları bilgi veya form bulmak için yapmayın.
3. açık ve etkili bir biçimde Yazın. Web sitenizde tüm metin okunması kolay ve anlaşılması kolay olmalıdır. Metin ile tüketicinin gözünü dostu olmalı renk, boyut ve arka plan.
4. boşluk Kullanmak. Anlamak ya da müvekkilin beyaz alanı boş veya boşa yer olmadığını anlamasını sağla. Kullanıcı dostu ve görsel olarak çekici olan alan basit, şık bir tasarım oluşturmak için gereklidir.
5. güçlü ve özelliklerini Tanıtmak. Web sitenizin iletişim kurar sue için çok önemlidir ve net bir şekilde sunar, ürün ve hizmetlerini tanıtır. Eğer ürün veya hizmet bir dizi varsa, kullanıcı detayları kolay ve karışıklık olmadan geçmesi ve böylece açıkça düzenlenmiş olması gerekir.

Altıncı: ama en az değil, web tasarım hizmetleri ana ögelerinden birini test ediyor Son. Ya da Özellikler, içerik ve navigasyon yeniden geri almak için zaman var ve bu yüzden web sitenizin yeterince erken Test. Test erken lansman önceden insanlardan geri bildirim almak yardımcı olur.
Bu web tasarımı temel bilgileri, listemizi tamamlıyoruz. Eğer Web Tasarım şirketleri Dubai için arıyorsanız, bu rehber sizin için iyi bir kontrol listesi olacaktır. Ve eğer bir web tasarım şirketi varsa o zaman bu sadece akılda tutulması gereken temel bilgileri hızlı bir hatırlatma olacak.

Yorumlar kapatıldı.