• Whatsapp ile Yazışma

E Ticaret Sitesi Tasarım – Bahçelievler Web Tasarım Firması

Bahçelievler web tasarım firması olan şirketimiz e ticaret sitesi tasarım alanında da en uygun fiyatlar ve güncel yazılımlar ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Ticaret ve alışverişin internet üzerinden başlaması ve yaygınlaşmasıyla birlikte, e- ticaret sistemleri ve site tasarımları Bahçelievler firmaları için önem kazanmıştır. E- ticarette en önemli olgu marka yönetimi ve kategori yönetimidir. Bahçelievler Web sitenizin profesyonelliğe taşınması ve tasarlanması için hizmet sunuyoruz. Markanızı tanıtmak, marka bilinirliğinizi artırmak, sosyal medya ve sanal ticarette Bahçelievler için hedef kitlenize ulaşarak ticaretinizi sürdürmeniz için yazılım destekli, kaliteli çalışmalar sunuyoruz.

Başlangıç paketi, profesyonel paket, Premium paket, gelişmiş paketler ve yükseltme paketleri sunulmaktadır. Bahçelievler yerel, ulusal ve global e- ticaret sistemi için yazılım ve donanımınızın güvenli, yüksek kalite içerikli ve sonuç odaklı olması gerekir. Yaptığımız yazılım ve anahtar kodlamalarla kazanmanızı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleye ulaşarak, tasarım içeriğinizi güçlendiriyoruz. Bahçelievler firması web sitenizin e ticaret sitesi tasarım olarak öncelikle analiz ve danışmanlık sunuyoruz.

Bahçelievler Web Tasarım ve E Ticaret Tasarımında Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Sitenizin durumu hakkında inceleme yapıp, veri ve sonuçlarla yükselmesi üzerine çalışma planı sunuyoruz. Bahçelievler web tasarım paketleri içerisinde ürün karşılaştırma, ürün yönetimi, ürün filtreleme, çoklu para birimi, çoklu vergi oranları, kargo yönetimi, kapıda ödeme seçenek ve ikonu, kredi kartı eklentilerini sağlıyoruz. İstatistik ve raporlama yazılımlarıyla, ticaret sitenizin indirim kuponları, kampanya ve promosyon eklentilerini dahil ediyoruz. Bahçelievler E- ticaret sitesi tasarımının olmazsa olmazı Seo’dur. Arama motoru optimizasyonu olan ve google’da sitenizin en üst sırada çıkması için anahtar kelime desteklemesi sağlanır ve tasarıma seo eklentileri yapılır.

E Ticaret Yazılımı Tasarımıyla Müşteri Kitlesi Nasıl Artırılır?

Bahçelievler E- ticaret sitenizin ve diğer Bahçelievler web tasarım paketlerinin mobil uyumluluğunu gerçekleştirip, mobil e- ticaret sitesi ve mobil uygulama yazılımı uygulanır. Bahçelievler Web Tasarım Paketlerinin özelliklerine göre, e ticaret sitesi tasarım yazılımlarında güvenli donanım, blog yönetimi, slider tasarım, bilgi sayfaları, facebook ve instagram bağlantı ve e- ticaret eklentileri yazılmaktadır. Dolayısıyla sitenizin tasarımı sanal ticaretin sağlandığı tüm sosyal medya ve internet ağlarında tanıtılarak, takipçi ve müşteri sayısı artırılarak dönüşüm sağlanır. İnternet ağının ulaşabildiği her ağ üzerinden ulaşım sağlanır ve asıl hedef ticaret olması dolayısıyla Bahçelievler e ticaret sitesi tasarım ve yazılımları kazancınızı artırır. Tasarım paketi içerikleri arasında toplu sms, mail gönderimi, kazanç raporları, yabancı dil fonksiyonu sunulmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.