En iyi e-ticaret sitesi yapan firmalar

En iyi e-ticaret sitesi yapan bir firmalar için bir arayış içinde olabilirsiniz. Sitedizayn.com e-ticaret sitesini en iyi ve uygun fiyatla yapan bir firmadır.
E ticaret sitelerimizin en önemli özelliği; site sahiplerine dosya erişimi kontrol paneli ile birlikte verilmektedir.
E ticaret sitelerimizin yıllık ücretleri bir çok firmadan daha ucuz olarak uygulanmaktadır.
Sitedizayn e-ticaret sistemleri Php tabanlıdır, güvenli sunucularda barındırılır. E-ticaret paketleri uygulamalara göre bir çeşitlilik ve özellik taşımaktadır. E ticaret siteniz 500 TL olabileceği gibi 3000 TL de olabilir.
500 TL olan E-ticaret paketi ile 3000 TL olan paket arasında yazılım ve yönetim paneli olarak bir fark yoktur. Burda anlatılmak istenen e-ticaret paketinizin ne gibi ek özellikler ve fonksiyonlara ihtiyaç olduğudur.
Bazı kullanıcılar sadece 500 TL olan e ticaret paketi ile işlerini görebilmektedir, temel paket de kredi kartı ile ödeme fonksiyonu yoktur ve standart tema kullanılır, site sahibi ürünlerini, yazılarını, kategorilerini kendisi ekler.
1500 TL ve üzerindeki e-ticaret paketlerinde kredi kartı ile ödeme, ssl hosting, premium tema gibi ek özellikler vardır.
E-ticaret siteleri ve ürünlerinizi online tüketicelerinize satmak için oluşturulmuş internet platformlarıdır. E-ticaret siteniz sizin 24 saat açık olan mağazanızdır. Eğer e-ticaret siteniz mükemmel tasarlanırsa, ziyaretçilerin ihtiyaçlarını hızlı karşılarsa ve güvenli bir siteyse satışlarınızda buna göre artacaktır.

Sitedizayn sizler akıllı e ticaret paketleri hazırlamaktadır. E-ticaret sistemlerimiz seo ve Google uyumludur. Seo için gerekli olan bütün altyapı hazırlanmıştır. E ticaret sitenizin yönetim panelinden seo ile ilgili ayarları ve bilgileri girebilirsiniz. Seo uyumlu e ticaret yazılımı ne demektir ? Bazı müşterilerimiz seo uyumlu denildiğinde seo çalışması yapılacağını düşünüyorlar. Seo uyumlu olması bizim sizin siteniz için seo çalışması yapacağımız anlamında gelmemelidir. Seo uyumlu e ticaret yazılımı; arama motorları için gerekli olan meta tagların (anahtar kelime, açıklama, başlık gibi) kolayca ekleyebileceğiniz anlamını taşır.
Sitedizayn E ticaret uygulamalarında ayrıca her ürün için etiketleme sistemi vardır ve özellik seo açısından çok faydalar sağlamaktadır. E ticaret yazılımında kategori, ürün, marka gibi bütün içerikler için seo altyapısı vardır.

 

Yorumlar kapatıldı.