Gaziantep Web Sitesi Yapan Firmalar

Gaziantep’de web sitesi yapan bir çok firma olabilir ancak Gaziantep’de olmayıp İstanbul merkezli bir firma olan Sitedizayn Gaziantepliler ve Gaziantep firmaları için en güzel web site tasarımlarını, en iyi e ticaret sitelerini, en ucuz Google reklamlarını, en kaliteli hosting hizmetini sağlayan bir bir firmadır.
Gaziantep, eski ve halk arasındaki adıyla Antep, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık sekizinci şehri. 2013 itibarıyla 1.844.438 nüfusa sahiptir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde sanayi ve gelişmişlik bakımından birincidir. Ayrıca Gaziantep, Türkiye’nin hâla yaşanılan en eski kenti olup Dünya’nın da hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir. Bunların yanında Gaziantep, Türkiye sanayisi ve ticaretinde de çok önemli bir yer tutar. Bunun sebepleri arasında Gaziantep’in Anadolu ile Orta Doğu arasında bir konumda bulunması ve liman kentlerine yakınlığı sayılabilir. Gaziantep’in simgeleri arasında Gaziantep Kalesi, baklava, antepfıstığı, Zeugma ve bakırcılık sayılabilir.Sitedizayn modern dünyaya hızla ayak uyduran ve gelişmesine devam eden Gaziantep firmaları için bir çok proje üretmiştir.
Gaziantep’de son yıllarda turizm ve hizmet sektöründe hissedilir bir büyüme ve atılımlar yapmaya devam ediyor. Gazintep’de sadece booking.com üzerinden online rezervasyon yapan 50 civarında otel işletmesi vardır.
Gaziantep, sanayi ve ticarette çok gelişmiştir. Kentteki bütün gelişme özel sektörün çabaları ile oluşmuştur. Gaziantep’te Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi bulunur. Ayrıca Gaziantep, Türkiye’nin sanayi ve ticaretinde 5. sıradadır.
Sitedizayn Gaziantep’de ki gelişmiş sanayi ve ticarete web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları, internet reklamcılığı alanlarında destek vermekte ve çalışmalarını sürdürmektedir. Gaziantep’in çok zengin bir mutfağı toplamda 300 çeşide yakın yemeği vardır. Yemek çeşidi olarak da en çok yemek çeşidi ile Türkiye’de birinci sırayı alır. Alaca çorba, altı ezmeli kebap, arap köftesi, baklava, beyti, börk aşı, çağla aşı, cağırtlak kebap, doğrama, ekşili taraklı kebap, erik tavası, firik pilavı, kavurma, kuşbaşı kebap, küşneme, lahmacun, patlıcan kebabı, sarımsak kebabı, simit kebabı, soğan kebabı, şiveydiz, yuvarlama ve yeni dünya kebabı Gaziantep mutfağına özgü yemek ve tatlıların sadece çok azıdır. Sitedizayn web tasarım; lokanta ve yemek sektöründeki yazılımları, projeleri, online sipariş sistemleri ile bu zengin mutfağa hizmet ve desteğini devam ettirmektedir.

 

 

Yorumlar kapatıldı.