Güncel Etkili Google Seo Çalışmaları

Sitedizayn seo ekibinin son günlerde yaptığı güncel seo çalışmaları hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Elbette öncelikle web tasarım, web site tasarımı, Opencart e-ticaret site tasarımı, WordPress site tasarımı, Php-Fusion portal site tasarımları gibi web tasarımla ilgili seo çalışmaları yapmaktayız.
Seo çalışmaları, seo fiyatlandırma, Google seo çalışması başlıca ilgilendiğimiz ve üzerinde çalıştığımız alanlardır ve seo uzmanı bir ekibimiz vardır.
Devam eden seo çalışmalarımıza gelince; su kaçağı, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tamiri alanlarında bir kaç site üzerinde seo çalışması yapmaktayız.
Ankara’da kanalizasyon ve kanal açma alanında faaliyet gösteren başka bir firma içinde seo çalışması devam etmektedir.
Tuz makinaları ve tuz fabrikaları alanında faaliyet gösteren Ekosalt firması için tuz üretimi, tuz fabrikası projeleri ve kurulumu konularında seo çalışması devam etmektedir.
Prefabrik ev üreticisi olan Bizim Prefabrik firmasının web tasarımı bitiminden itibaren seo çalışması başlamış ve başarıyla devam etmektedir.
İnşaat elektrik tesisat firması olan Çetin Elektrik, tesisat döşeme yapmakla birlikte elektrik arıza bakım ve onarım hizmeti de vermektedir. Elektrik tesisat ve servis konusunda da seo çalışmalarımız Çetin Elektrik için devam ediyor. Yeni kurmaya başladığımız Nakliyatçı Sitesi Özoğul Nakliyat içinde kısa bir süre sonra seo çalışmalarına başlayacağız.
Sitedizayn.com projeleri arasında bulunan servisler.com ve bilgipaylasim.com servis rehberi olmanın yanı sıra bir çok bilgiyi ve içeriği barındıran sitelerimizdir. Bu projelerimiz için özel seo teknikleri geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.
Seo çalışmaları kapsamında bir çok özel teknik uygulamakla birlikte genel olarak bilinen seo tekniklerini hem müşterilerimiz hemde kendi sitelerimiz için uygulamaktayız.
Genel seo teknikleri kapsamında :
Web sitelerinin meta taglarını (keywords ve description) Google’a uyumlu bir şekilde düzenliyoruz. Etiketleme ve site içi linkler düzenleniyor. Site içeriğine göre özgün makale yazılıyor. Web sitelerini sosyal medya platformunda tanıtıyoruz. (Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube gibi). Sosyal imleme (bookmarking) de seo çalışmaları kapsamında yapılmaktadır.
Özel seo tekniklerimizle birlikte toplamda 20-30 kategori veya madde altında toplayabileceğimiz teknikle web sitelerini Google’da birinci sayfaya taşıyoruz.
Her sektör veya konuda sadece iki firma veya web sitesi ile çalışmaktayız.
Seo hakkında internetde araştırma yaptığınızda bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz bir çok sitede seo ile ilgili ipucları verilir, yazılır, söylenir. Ancak seo çalışması hiçde öyle paylaşılan konular gibi değildir. Genl bilgiler ve teknikler vardır elbette, paylaşılan bilgilerde zaten bunlardır. Bana sorarsanız seo ilgili çalışma yapan her seocunun kendine özel teknikleri olması gerekir aksi takdirde seo çalışmasında başarıya ulaşmak mümkün değildir.
Bir kaç tane veya bir kaç bin tane backlink alacağım, bin beş yüz tane sosyal bookmarking yapacağım sonra da web sitem google da birinci sayfaya ulaşacak diye bir şey yoktur.
Zaten bunları herkes yapabilir.
Sitedizayn’ın kendine özel seo teknikleri varmıdır ? Elbette vardır ve seo çalışmalarında başarıya ulaşmamızın tek nedeni de budur.
Seo çalışması yaparken elbette genel olarak yapılması gereken işlemleri zaten yapıyoruz sonraki aşamalarda kendi özel tekniklerimizi kullanarak web sitenizi Google 1. sayfaya taşıyoruz. Aslına 1. sayfaya taşıyan biz değiliz Google sadece değer verdiği özgün bulduğu siteleri 1. sayfaya taşır. Bizim yaptığımız Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarının web sitenize değer vermesini sağlamak. Size ve işinize özel benzersiz içerik ve web site tasarımı yapmaktır.

 

Yorumlar kapatıldı.