Bakırköy Web Tasarım Birinci Sayfaya

Bütün ekip arkadaşlarıma burdan sesleniyorum, Bakırköy web tasarım aramasında birinci sayfaya az kaldı fakat yavaş ilerliyoruz.
Sosyal medya grubu ne oldu ? bu günlerde uyuyorsunuz sanırım. Sosyal medya grup yöneticimiz Berna hanım nerelerdesiniz ?
Yarın pazartesi haftalık toplantımızda neler anlatacağınızı çok merak ediyorum 🙂
Tamam seo bizde ama sosyal medya dan destek gelmeyince bizim seo da yavaş gidiyor her tarafa biz koşturamayız değil mi …
Arkadaşlar artık bu günden itibaren böyle … Nasıl mı ? derseniz.
İşte şu anda okuduğunuz gibi bazı iş toplatılarını burdan yazacağım her pazar akşamı burdan takip edin pazartesi sabahı bu bilgilerle ofise gelin kapışalım.
Anlayacağınız yarın sabah ana gündem maddemiz Bakırköy web tasarım.
Prefabrik seo ve network marketing ile ilgili bazı gelişmeler var onları da konuşacağız (bazı konular ticari sır, her konunun ayrıntılarını burda yazmam merak etmeyin 🙂 )
Su kaçağı tespit iyi gidiyor Ercan beye burdan teşekkürlerimi bildirmek isterim.
Diyarbakır’daki soğuk hava deposunun işinde gecikme var Esra hanım bu işi şu anda  size şutladım ilgilenirsiniz.
Nevsoy gıda ve İdeal @ Steak House yarından itibaren ben ilgileniyorum, o grupta güzel bağlantılarımız (beyaz et sektöründe çok büyük bir firma) olacak onun için bir süre ben özel olarak ilgileneceğim.

Yeni ekip arkadaşlarına ihtiyacımız olabilir, Ercan bey herşeyimizle ilgileniyor biraz da insan kaynakları müdürlüğü yapsın 🙂

Seo grubu ve Sosyal medya grubunun bu haftaki bütün yoğunluğu Bakırköy web tasarım da olacak.
Şeffaf olarak bu sayfadan paylaşabileceklerim şimdilik bunlar.
Sabah görüşürüz iyi haftalar herkese.

 

Yorumlar kapatıldı.