Ev Tekstili Projesi

Sitedizayn.com 2014 ün ilk projelerinden evtekstili.com u ev tekstili firmaları için muhteşem seçeneklerle hizmetinize açıyor.
Ev tekstili firmaları olarak evtekstili.com adresinde sanal mağazanızı oluşturabilir, ürünlerini ekleyip tanıtabilirsiniz.
Bunun için çeşitli seçenekler hazırlandı.

  1. Başlangıç üyeliği : Yıllık 20 TL ödeyerek evtekstili.com firmalar bölümüne üye olabilirsiniz, bu üyelikte firma bilgilerinizin olduğu bir sayfa sizin için oluşturulur ve ürünler bölümünde ilglili kategorilere 10 adet ürününüz eklenir. Yapmanız gereken sadece ürün resimlerinizi ve bilgilerinizi evtekstili@evtekstili.com adresine göndermeniz. Hepsi bu kadar ! Sitedizayn sizin için herşeyi düzenleyecektir.
  2. Mağaza Üyelik : Yıllık 50 TL ödeyerek firmaadı.evteksili.com şeklinde mağaza adresiniz oluşturulur. Firmanıza ait 5 adet sayfa yapılır. 25 adet ürününüz kendi mağazanıza aynı zamanda evtekstili.com ana mağazasına yerleştirilir. 1. seçenekte olduğu gibi siz sadece bilgilerinizi ve resimlerinizi göndereceksiniz.
  3. Bağımsız Mağaza ve Adres : Yıllık 150 TL ödeyerek firmaadı.evteksili.com şeklinde mağaza adresiniz oluşturulur, 1 GB web alanı (yaklaşık 750 – 1500 ürün eklenebilir) tahsis edilir, evtekstili.com ana adresindeki yazılımın aynısı kurulur, kontrol paneli kullanıcı adresi ve şifresi verilir, siz kendiniz dilediğiniz kadar ürün, kategori, bilgi sayfaları ekleyebilir istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sipariş alabilir müşteri kaydı ve üyelik yapabilirsiniz. Sistem kredi kartı ile satış yapmaya uygundur ancak kredi kartı ödeme sistemi, ssl (güvenlik) sertifikası, ssl hosting pakete dahil değildir. Kredi kartı ödeme modülü 250 TL, güvenlik sertifikası ise çalışacağınız bankanın isteklerine göre değişebilir. Ortalama bir SSL sertifikası yıllık 50 $ dan başlamaktadır. SSL hosting ise yıllık hostinginize + 50 TL olarak uygulanır.

Yorumlar kapatıldı.