Web Sitesi Tasarım

Web Sitesi Tasarım alanında Sitedizayn daha çok Php Mysql uygulalamarı kullanmaktadır. Php ve Mysql ikilisi Linux sunucularda çok performans gösterir, aynı zamanda hızlı ve güvenlidir. Web sitesi tasarım işinizi yapacağımız zaman öncelikle sizin sitenizin amacını belirleriz. Örneğin ; bir alışveriş sitesi mi olacak, görsellik mi ön planda olacak, üyelik sistemi olacak mı, güncellemelerinizi kendiniz mi yapacaksınız gibi bir çok soruyu masa üstüne yatırdıktan sonra size uygun bir web sitesi tasarımı ortaya çıkarırız. Web sitesi tasarımı yaparken bazı standart SEO uygulamalarınıda siz söylemeseniz de biz yaparız. Web sitesi tasarımı yaparken sayfa başlığı (title), sayfa açıklaması (description), anahtar kelimeler (keywords) gibi önemli ve SEO nun temeli olan bilgileri sayfalarınıza ekleriz. Bunları eklemek sizi Google‘da 1. sayfaya çıkarır mı ? şeklinde soracak olursanız Sitedizayn size bu konuda garanti vermez. Ancak web sitesi tasarımı yaptığımız her müşterimize Adwords reklamlarını tavsiye ediyoruz. Adwords reklamlarınızı kendiniz verebilir ve yönetebilirsiniz. Aynı zamanda Sitedizayn da Adwords reklamlarınızı yönetir, takip eder, bütçelerinizi ayarlar, reklam gösterme zamanlamasını, Google Harita kaydınızı Adwords hesabı ile ilişkilendirmesini gibi bir çok işleminizi yapar.
Bunun için reklam bütçenizin ve işinizin kapasitesine göre belirli çokda yüksek olmayan bir ücret alırız. Web sitesi tasarım anladığınız gibi sadece sayfaları düzenleyip siteye yüklemek değildir. Önemli olan web sitenizi Google’ın değer vereceği bir düzeye getirmektir. Sitedizayn olarak biliyoruz genelde Google’da ucuz web tasarımı, web sitesi fiyatları, web sitesi ücretleri, gibi aramalar yapıyorsunuz ve gördüğümüz kadar web sitesi tasarım fiyatları sizin için 1. planda yer alıyor. Günümüz ekonomik şartlarında belki bu bir çok ürün ve hizmet için geçerli ancak samimi olarak düşünürseniz çok ucuza çok iyi bir hizmet almanız mümkün değil. Herşeye rağmen Sitedizayn olarak piyasa şartlarını da düşünerek web sitesi tasarım fiyatlarını çekebileceğimiz en alt düzeye çektiğimiz burda açıkça ifade etmeliyim. Örneğin 119 TL ye size WordPress alt yapısı ile site hazırlayıp veriyoruz. Bu pakete alan adı ve hosting hizmeti de dahil. Birinci yılın sonunda devam ederseniz sadece yıllık 50 TL ödeyeceksiniz. WordPress ile çok güzel web sitesi tasarımları ortaya çıkarmak mümkün, WordPress aynı zamanda alt yapısı ile Google ile çok uyumlu çalışır.

Bu yazıyı burda noktalayalım, hep iş, hep ciddi konular, yok site fiyatları, yok web site tasarımları … yeter değil mi.
Biraz gülelim rahatlıyalım, eklediğim videoyu izleyin 5 dakika da olsa gülümseyin, sonra işleri düşünürsünüz. Son şaka da sağlık görevlisi adama damardan kahve veriyor 🙂

 

Yorumlar kapatıldı.